Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Dodávka stavebních prací a modernizace a...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 14.08.2018  
Datum zahájení zadávacího řízení 14.08.2018
Označení verze Aktuální  (14.10.2019 15:01:40)
Systémové číslo P18V00006623
Stav zakázka byla zadána (Plnění smlouvy)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Dodávka stavebních prací a modernizace a rekonstrukce systému vytápění
Druh Stavební práce
Popis Společnost vyhlašuje výběrové řízení na dodávku stavebních prací a modernizaci a rekonstrukci systému vytápění a to: Modernizace a rekonstrukce systému vytápění včetně výměny hlavního topného media a zateplení hlavní budovy, výměna a renovace otvorových prvků včetně dalších stavebních opatření, která mají vliv na energetickou náročnost výroby.
Modernizace a rekonstrukce systému vytápění:
Pro hlavní budovu budou instalovány dva kondenzační kotle. Kotel o výkonu cca 35 kW se zásobníkem pro přípravu TUV bude sloužit pro vytápění kanceláří a zázemí zaměstnanců. Kotel o výkonu cca 45 kW bude sloužit pro vytápění výrobní části budovy. Pro vytápění budovy dílen budou instalovány 2 ks plynových kotlů o výkonu á cca 45 kW. Celkem budou dodány 4 kotle.
Systémy vytápění a ohřevu vody musí splňovat minimální požadavky na energetickou účinnost a na emise podle Nařízení Komise (EU) č. 813/2013 o ekodesignu ohřívačů pro vytápění vnitřních prostorů a kombinovaných ohřívačů a podle Nařízení Komise (EU) 814/2013 o ekodesignu ohřívačů vody a zásobníků teplé vody.
Náklady na realizaci tohoto opatření zahrnují také kompletní zbudování plynové přípojky ze středotlakého rozvodu v obci včetně HUP, regulátoru tlaku plynu, nízkotlakého rozvodu do hlavní budovy i dílen, připojovacích armatur, teplovodních rozvodů, zdravotně technických instalací, topná tělesa, regulace apod.

Dodávka stavebních prací:
Jedná se o zateplení fasády přední části hlavní budovy, kde jsou umístěny kanceláře a zázemí zaměstnanců. Dále výměnu oken a dveří a zateplení stropu do půdy v hlavní budově. Zateplení obvodového pláště přední části polystyrenem EPS70F o síle 150 mm, výměnu oken a vstupních dveří za nové plastové prvky s U do 1,200 W/m2K a zateplení stropu budovy do půdy minerální vatou o síle 280 mm.

Jsou-li v ZD nebo jejich přílohách uvedeny konkrétní obchodní názvy, jedná se pouze o vymezení požadovaného standardu a zadavatel umožňuje i jiné technicky a kvalitativně srovnatelné řešení.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 3 500 000,00 Kč
Druh ZŘ Zjednodušené podlimitní řízení
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku Z2018-027605
Hlavní místo plnění ČESKÁ REPUBLIKA
Předmět CPV
  • Stavební práce
  • Různé specializované stavební práce
Datum ukončení příjmu nabídek 05.09.2018 10:00:00
URL detailu veřejné zakázky https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/lola-novacek-s-r-o
Smlouva Dodávka stavebních prací a modernizace a rekonstrukce systému vytápění
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název LOLA NOVÁČEK, s.r.o.
IČO 27800695
Adresa
Grygovská 258
78372 Velký Týnec
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ Z2018-027605

Nahoru