Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Chvalkovice – Výstavba hasičské zbrojnice

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 24.01.2019  
Datum zahájení zadávacího řízení 24.01.2019
Označení verze Aktuální  (07.04.2019 10:58:37)
Systémové číslo P19V00000565
Stav zakázka byla zadána (Plnění smlouvy)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Chvalkovice – Výstavba hasičské zbrojnice
Druh Stavební práce
Způsob odeslání výzvy k podání nabídek Bez odeslání výzvy nebo odeslání výzvy mimo systém
Popis Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v přístavbě požární zbrojnice, která bude stát v areálu společně se stávajícím objektem hasičské zbrojnice, který nevyhovuje požadavkům normy ČSN 73 5710 Požární stanice a požární zbrojnice.
Objekt bude sloužit pro místní jednotku sboru dobrovolných hasičů zařazenou v JPO III. Jedná se o stavbu občanského vybavení, která není přístupná pro veřejnost. Početní stav výjezdové JSDH čítá 15 členů. V šatně je navržena početní rezerva 20% a umisťuje se zde 18 skříněk na čistý a špinavý oděv s lavičkou. Předpokládá se výjezd v počtu maximálně 10 členů. Členové výjezdové jednotky jsou pouze muži. V 2.NP se nachází školící místnost pro cca 50 osob. Využití školící místnosti se uvažuje především muži (předpoklad max. 10 žen). Využití stávajících objektů se nemění.
Dispozičně je budova navržena tak, aby vyhověla velikostním podmínkám normy ČSN 73 5710. V přízemí je navržen prostor šaten s navazujícím blokem hygienického zařízení včetně hygienické smyčky přes špinavou šatnu s pororoštovou podlahou. Prostor garáží je dostatečně dimenzován pro vozidla typu CAS. Z prostoru chodby mezi šatnami a garážemi je přístupná kancelář velitele jednotky společně se skladem. Vstup do šaten je buď přes hygienické zařízení, nebo z chodby vedoucí do prostoru garáží.
V patře je umístěna školící místnost s hygienickým zařízením a kuchyňkou. Provozně je objekt navržen velmi úsporně a dispozice i kompoziční schéma bylo konzultováno se zástupci hasičů i obce. Na přání hasičů není uvažováno s prostorem na sušení hadic a před vjezdem do garáží je dostatečný prostor pro odstavení vozidla dle požadavků normy. Provozní řešení stávajících objektů se nemění.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 8 916 500,00 Kč
Druh ZŘ Zjednodušené podlimitní řízení
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku
Hlavní místo plnění ČESKÁ REPUBLIKA
Předmět CPV
  • Stavební práce
  • Výstavba požárních stanic
Datum ukončení příjmu nabídek 20.02.2019 10:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva Chvalkovice – Výstavba hasičské zbrojnice
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název OBEC CHVALKOVICE
IČO 00272710
Adresa
Chvalkovice 130
55204 Chvalkovice
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ neuvedeno

Nahoru