Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

„Centrum pro výuku technických předmětů a...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 19.12.2018  
Datum zahájení zadávacího řízení 19.12.2018
Označení verze Aktuální  (23.09.2019 08:07:01)
Systémové číslo P18V00009677
Stav zakázka byla zadána (Plnění smlouvy)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky „Centrum pro výuku technických předmětů a řemesel při Základní škole Cerhenice - dostavba“
Druh Stavební práce
Způsob odeslání výzvy k podání nabídek Bez odeslání výzvy nebo odeslání výzvy mimo systém
Popis Jedná se o dostavbu stávajícího objektu č.p. 143 v Nádražní ulici v Cerhenicích situovaného v bývalém areálu cukrovaru Cerhenice v městyse Cerhenice ve Středočeském kraji. Současný stav objektu:
• Již jsou provedeny tyto stavební práce: zakládání stavby, zřízení pilotů a částečně bourací práce. Ostatní stavební práce, dodávky a služby provedeny nebyly. Ty stavební práce, které byly již provedeny jsou zpracovatelem soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr odebrány, účastníci zadávacího řízení se tedy nemusí obávat, že by se provedené stavební práce nacházely v soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr.
Předmětem veřejné zakázky je dokončení stavebních úprav, přístavby a nástavby výše uvedeného objektu. V centru vzniknou odborné učebny odborných předmětů se zaměřením na výuku technických a řemeslných oborů pro zájmové a celoživotní vzdělávání při Základní škole Cerhenice, dále bude v objektu vybudováno sociální, technické a provozní zázemí pro žáky a pedagogy. Centrum je řešeno jako bezbariérové - bezbariérový pohyb po areálu včetně vyčleněného parkovacího stání pro osoby ZTP, bezbariérový vstup, bezbariérový přístup výtahem do II.NP objektu, sociální zázemí pro osoby ZTP. Domovní instalace (vodovod, kanalizace, elektro, plyn, vytápění, větrání) jsou navrženy kompletně nové. Budou provedeny nové přípojky inženýrských sítí (vodovod, kanalizace, elektro, plyn). Součástí úprav jsou i navazující objekty a prvky na přilehlém pozemku, které budou součástí areálu Centra pro výuku technických předmětů a řemesel při Základní škole Cerhenice.
Součástí předmětu plnění je také mj. vypracování dokumentace skutečného provedení díla, a to ve 3 písemných vyhotoveních v listinné podobě a v digitální formě na datovém nosiči;
Podrobnější informace jsou uvedeny v dalších částech zadávacích podmínek veřejné zakázky, tj. v Projektové dokumentaci, Soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, které zpracovala společnost AZ PROJECT spol. s r.o. projektová a inženýrská kancelář, sídlo: Plynárenská 830, 280 02 Kolín IV, IČ: 272 10 341, DIČ CZ 27210341 a závazném vzoru smlouvy o dílo.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 16 788 291,85 Kč
Druh ZŘ Zjednodušené podlimitní řízení
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku
Hlavní místo plnění Středočeský kraj
Předmět CPV
  • Práce spojené s přípravou staveniště
  • Stavební úpravy objektů sloužících dalšímu vzdělávání
  • Stavební montážní práce
Datum ukončení příjmu nabídek 11.01.2019 10:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva „Centrum pro výuku technických předmětů a řemesel při Základní škole Cerhenice - dostavba“
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Městys Cerhenice
IČO 00235300
Adresa
Školská 444
28102 Cerhenice
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ Z2017-033530

Nahoru