Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Basketbalová hala Basketpoint Frýdek-Místek,...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 01.04.2019  
Datum zahájení zadávacího řízení 01.04.2019
Označení verze Aktuální  (01.04.2019 10:41:39)
Systémové číslo P19V00002484
Stav ukončeno plnění smlouvy na základě veřejné zakázky (Ukončeno plnění)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Basketbalová hala Basketpoint Frýdek-Místek, Přípojka tepla (CZT) a studené vody – vnitřní rozvody v basketbalové hale a OPS.
Druh Stavební práce
Popis Jedná se o veřejnou zakázku na stavební práce.

Stavební a montážní práce zahrnují realizaci nové přípojky tepla – topné vody konstantní (UX) a studené vody (SV) v novém objektu basketbalové haly Basketpoint Frýdek-Místek. Rozvod topné vody konstantní (UX) bude v dimenzi 2x DN 65 a studená voda v D 63 mm. Přípojka topné vody konstantní vstoupí do objektu Basketpoint v 1. NP do místnosti označené jako šatna muži. Společně s přípojkou tepla vstupuje do stejné místnosti i přípojka studené vody (PE-63). Vzhledem k tomu, že objekt není podsklepen, je výstup potrubí z podlahy. Rozvody potrubí topné vody konstantní (UX) a studené vody (SV) v objektu budou provedeny dle projektové dokumentace. V 2. NP objektu basketbalové haly bude v místnosti označené jako technická místnost osazena technologie Objektové předávací stanice (OPS) včetně Měření a regulace (MaR). Dopojení na vnitřní rozvody v objektu basketbalové haly bude provedeno dle projektové dokumentace.

Venkovní rozvody tepla (UX) v předizolovaném provedení, studené vody (SV) a kabel MaR jsou součásti samostatného projektu a nejspou součásti této části zakázky.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 470 000,00 Kč
Druh ZŘ Veřejná zakázka malého rozsahu
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění Moravskoslezský kraj
Přesná poloha hlavního místa plnění
GPS 49° 41' 34.9849" N, 18° 20' 34.9708" E
Předmět CPV
  • Stavební práce
Datum ukončení příjmu nabídek 18.04.2019 08:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva Basketbalová hala Basketpoint Frýdek-Místek, Přípojka tepla (CZT) a studené vody – vnitřní rozvody v basketbalové hale a OPS.
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název DISTEP a.s.
IČO 65138091
Adresa
Ostravská 961
73801 Frýdek-Místek
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 636341

Nahoru