Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Artroskopická sestava-nové vyhlášení

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 22.12.2015  
Datum zahájení zadávacího řízení 22.12.2015
Označení verze Aktuální  (01.04.2019 12:50:52)
Systémové číslo P15V00007890
Stav ukončeno plnění smlouvy na základě veřejné zakázky (Ukončeno plnění)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Artroskopická sestava-nové vyhlášení
Druh Dodávky
Popis 2.1. Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření smlouvy na dodávku, instalaci a zprovoznění 1 ks artroskopické sestavy pro ortopedické operace skládající se z kamery, LED zdroje světla, zobrazovacího a záznamového systému, artroskopické pumpy a bipolárního přístroje pro odstraňování měkkých tkání. Součástí dodání je provádění bezplatného servisu minimálně po dobu 24 měsíců od předání sestavy v požadovaném rozsahu. Délka záručního servisu je předmětem hodnocení.
2.2. Předmětem plnění veřejné zakázky budou rovněž po dobu 4 let, od podpisu Protokolu o předání a převzetí zdravotnické sestavy bez vad a nedodělků, průběžné dodávky spotřebního materiálu. V případě požadavku zadavatele je dodavatel povinen uzavřít smlouvu na zajištění pozáručního servisu dodané přístrojové sestavy. V obou případech (spotřební materiál a pozáruční servis) bude dodavatel garantovat maximálně přípustné ceny uvedené v nabídce, které byly dodavatelem stanoveny pro hodnocení jeho nabídky. Součástí nabídky musí být návrh Servisní smlouvy na pozáruční servis (od konce záruční doby do 4 let od předání sestavy) obsahující servisní podmínky a závazné uvedení cen provádění preventivních prohlídek (BTK), elektrických revizí a metrologického ověřování, včetně vystavení protokolů dle požadavků zákona č. 268/2014 Sb., o zdravotnických prostředcích, ve znění pozdějších předpisů. Pokud jsou pro užívání předepsány i jiné kontroly, měření, kalibrace či validace je povinnosti je uvést včetně jejich cen. Nabídkové cena vybraného spotřebního materiálu a ceny pozáručního servisu jsou předmětem hodnocení.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 6 128 115,00 Kč
Druh ZŘ Otevřené řízení
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku 528695
Hlavní místo plnění Moravskoslezský kraj
Předmět CPV
  • Zdravotnické přístroje
  • Endoskopie, endochirurgické přístroje
Datum ukončení příjmu nabídek 12.02.2016 12:45:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva Artroskopická sestava-nové vyhlášení
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace
IČO 00635162
Adresa
Nemocniční 20
72880 Ostrava
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 212814

Nahoru