Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Věrnostní program QCM školení

Výpis systémových zpráv

Pro účastníky našich školení jsme připravili dárek v podobě věrnostního programu.

Velmi si vážíme přízně a účasti našich klientů na školeních a workshopech pořádaných naší společností. Přemýšleli jsme, jak si jejich zájem udržet i nadále a zároveň vyjádřit poděkování za jejich věrnost.

Připravili jsme pro ně VĚRNOSTNÍ PROGRAM. Spouštíme ho ke dni 5. 12. 2017 a pro účastníky zařazené do věrnostního programu přináší slevu na všechna následující školení QCM ve výši 10%. Nárok na slevu získávají automaticky, není třeba nic objednávat nebo se někam registrovat.

Pravidla věrnostního programu:

  • - Věrnostní program startuje v úterý 5. 12. 2017 a je platný do 31. 12. 2018.
  • - Na slevu 10% mají nárok všichni klienti, kteří se zúčastnili našich školení v období leden 2016 – září 2017 a byli tak automaticky do věrnostního programu zařazeni.
  • - Sleva se vztahuje na všechna následující školení, publikovaná na webu QCM školení.
  • - Věrnostní program se vztahuje na celou organizaci (identifikace dle IČO), ne pouze na konkrétní osobu.
  • - Slevu nelze kumulovat s případnými dalšími slevovými akcemi. Slevy se nesčítají.
  • - Sleva je vyčíslena v objednávkovém formuláři i na zálohové faktuře.

A aby bylo z čeho vybírat, v příštím roce rozšiřujeme nabídku školení a workshopů o mnohá další témata a oblasti, jako je např. ochrana osobních údajů a GDPR, pracovní, obchodní právo nebo problematika veřejných zakázek na Slovensku.

Aktuální přehled všech kurzů najdete na webu QCM školení, v sekci Školení a semináře. Novinky průběžně doplňujeme.