Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Veřejné zakázky Ministerstva dopravy ČR

Výpis systémových zpráv

Hledáte veřejné zakázky Ministerstva dopravy ČR či tisíců jiných veřejných zadavatelů? Pak jste tady správně! Na našem portálu naleznete kompletní přehled veřejných zakázek většiny státních úřadů a povinně zřizovaných organizací.

Přehled veřejných zakázek Ministerstva dopravy ČR

Kdo jsme?

Portál pro vhodné uveřejňování obsahuje největší databázi veřejných i dotovaných zadavatelů, kteří zde uveřejňují informace o vypisovaných veřejných zakázkách. Jedná se o unikátní webový systém, který zpřístupňuje veřejné zakázky všem dodavatelům.

Co nabízíme pro podnikatele?

Pro širokou veřejnost, především pak pro podnikatele a dodavatele zakázek nabízíme přístup ke všem vypsaným zakázkám s možností jejich vysoutěžení. Jako jediní umožňujeme vyhledávání v katalogu 100% aktuálně uveřejněných veřejných zakázek v ČR! Poskytujeme primární data, tedy informace o veřejných zakázkách čerpáme přímo od zadavatelů. Buďte první, kdo se o zakázce dozví!

Základní služby jsou poskytovány ZDARMA, stačí jen uskutečnit registraci!

Registrace

Co nabízíme pro státní správu?

Portál pro vhodné uveřejňování (PVU) poskytuje veřejným zadavatelům všechny služby související s profilem zadavatele a povinným uveřejňováním informací o veřejných zakázkách. K jeho využívání stačí jen uskutečnit registraci.

Základní služby, které pokrývají celý rozsah legislativních požadavků, jsou poskytovány zdarma.

Podporujeme strojově zpracovatelný formát dat - XML (dle vyhlášky č. 133/2012 Sb. od 1. 1. 2013).

Systém PVU je certifikován jako plnohodnotný elektronický nástroj.

Registrace

V čem jsme lepší než konkurence?

  • Základní služby poskytujeme zdarma – neúčtujeme za objem dat, množství zakázek, ani počty přístupů. Vše, co po vás požaduje zákon, je poskytováno zdarma.
  • Rozsáhlá databáze dodavatelů - Zveřejněním zakázek na PVU zvyšujete šanci, že dostanete kvalitní nabídku na vaši veřejnou zakázku. QCM ve svých nástrojích spravuje bezmála 20 000 dodavatelů. Nyní pracujeme na jejich koncentraci, tak abychom je mohli nabídnout v koncentrované formě zadavatelům, kteří používají naše systémy.
  • Hierarchický a multiuživatelský přístup - Podporujeme multiuživatelský přístup do našich systémů. Práci v našich systémech můžete rozdělit na více uživatelů s jasně definovanou hierarchií a přístupovými právy.

Vyhovuje jak pro veřejné zadavatele, tak i dotované zadavatele (příjemci dotací) - Naše systémy jsou uzpůsobeny jak pro veřejné zadavatele, tak i dotované zadavatele. Splňují v plném rozsahu vyhlášku 9/2011 o certifikaci elektronických nástrojů.