Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Uživatelé portálu vhodne-uverejneni.cz mohou...

Výpis systémových zpráv

V pátek 8.9.2017 byla úspěšně dokončena certifikace elektronického nástroje X-EN, verze 4, který je používán na portálu vhodne-uverejneni.cz.

Certifikace tohoto nástroje i prostředí potvrzuje shodu se zákonem o zadávání veřejných zakázek včetně elektronické komunikace v rámci zadávacího řízení, jak to od všech zadavatelů od 18. října 2018 tento zákon vyžaduje (popis nových funkcionalit najdete v aktualizovaných uživatelských příručkách).

Portál vhodne-uverejneni.cz je největším elektronickým nástrojem v ČR, který v současnosti využívá bezmála 6000 zadavatelů. Ti ho mohou používat v nejrůznějších druzích zadávacího řízení (zakázky malého rozsahu, zjednodušené podlimitní řízení, otevřené řízení, jednací řízení bez uveřejnění a další).

Požadavek shody se zákonem musí splňovat každý elektronický nástroj užívaný pro zpracování veřejných zakázek. Certifikace tak chrání uživatele portálu vhodne-uverejneni.cz, protože certifikované nástroje jsou zárukou shody s platnou legislativou.

Společnost QCM zde využila bohatých zkušeností na poli veřejných zakázek. QCM je největším poskytovalelem služeb pro zadavatele, kromě uživatelsky přívětivého portálu vhodne-uverejneni.cz provozuje i sofistikovaný nástroj E-ZAK, který byl pro elektronickou komunikaci certifikován již v listopadu 2016.

C20170803_CO-F-CERT_VYHL260-ENV

C20170803_CO-F-CERT_VYHL260-FUN