Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Třebíč je ve veřejných zakázkách nejlepší v zemi

Výpis systémových zpráv

Havlíčkobrodský deník v pondělí 2. 2. 2015 informoval o tom, že Třebíč uspěla z hlediska otevřenosti a transparentnosti zadávání veřejných zakázek. Zvítězila v kategorii 60 největších měst v České republice s více jak 20 000 obyvateli.

Město Třebíč zadává od roku 2011 veřejné zakázky elektronicky přes systém E-ZAK. „Jsem rád, že jsem byl u toho, když jsme změnili způsob zadávání veřejných zakázek právě na systém E-ZAK. Tohle je důkaz, že směr, který jsme nabrali, je správný," podotkl Pavel Heřman, nynější radní a bývalý třebíčský starosta.

Celý článek najdete zde: http://havlickobrodsky.denik.cz/z-regionu/trebic-je-ve-verejnych-zakazkach-nejlepsi-v-zemi-20150202-smlt.html

Hodnocení zIndexu provádí Centrum aplikované ekonomie a Institut ekonomických studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy. Vychází z dat o zadávání veřejných zakázek za poslední tři roky, kombinuje 11 ukazatelů. Hodnotí například kolik firem o zakázky soutěží, jestli města zakázky často neruší, zda o nich špatně neinformují nebo jestli nevznikají korupční rizika.

trebic.png