Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Školení E-ZAK - nové termíny

Výpis systémových zpráv

Vážení zadavatelé, pro velký zájem o toto školení vypisujeme dva nové termíny - 26. 5. 2015 v Praze a 4. 6. 2015 v Brně.

V elektronickém nástroji si názorně projdeme celý zadávací proces u otevřeného řízení v nadlimitním rozsahu včetně využití nových funkcionalit (registr smluv, dodatečné informace – upozorňování e-mailem, identifikace uživatelů stahujících dokumenty, vlastní text na úvodní stránce E-ZAK, termínovník, e-aukce, napojení na ARES, kopírování zakázek atd.). Nově jsme zařadili blok odpovědí na vaše nejčastější dotazy směrované na podporu a návod, jak využívat help desk. Věříme, že oceníte také aktuální informace o technické novele ZVZ či o přípravě zcela nového zákona, který bude účinný od roku 2016.

Bližší informace najdete na Pozvánce ke školení.

Počet míst je omezen, přihlaste se proto, prosím, co nejdříve. Využijte k tomu přihlašovací formulář, nebo vyplňte přihlášku a odešlete ji e-mailem na adresu skoleni@qcm.cz.

Přejeme vám krásné jarní dny a těšíme se na setkání.