Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

S koncem prázdnin je tu i nová verze PVU

Výpis systémových zpráv

Léto se sice blíží k samému konci, naše vývojové oddělení však nezahálí a neustále pracuje na nových funkcích a vylepšeních systému PVU. Nyní už pracujete s novou verzí systému.

A co přináší? Mimo množství úprav v ovládání aplikace a drobných vylepšení funkčnosti přináší především tyto novinky:

Pro zadavatele

GPS souřadnice

Nyní můžete mnohem přesněji definovat Hlavní místo plnění předmětu veřejné zakázky, a to pomocí zadání přesné adresy nebo GPS souřadnic, pokud je místo bez přesné adresy. Dodavatelé potom mimo těchto informací uvidí i přesnou polohu na mapě.

Obrázky

Ke každé zakázce je nyní možné vložit fotografie. To vám může pomoci s přesnější definicí zadání pro dodavatele.

Pro dodavatele

Nové zdroje zakázek

Přidali jsme celou řadu zdrojů veřejných zakázek, které nyní PVU zobrazuje. Můžeme tak bez zaváhání říct, že systém PVU je jediné místo na internetu, kde naleznete prakticky všechny veřejné zakázky, vypsané v ČR.

Společné

Odhlášení z odběru informací

Nepřejete si dostávat informace a novinky, které zasíláme na váš e-mail. Nyní se můžete jednoduše odhlásit v nastavení svého profilu.

Upravená domovská stránka uživatele

Zjednodušili jsme a zpřehlednili domovskou stránku uživatele tak, aby jste měli všechny potřebné informace ihned po přihlášení na očích.