Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Rozvoj Portálu pro vhodné uveřejnění

Výpis systémových zpráv

Portál pro vhodné uveřejnění prošel první letošní aktualizací, jejíž cílem byla celková údržba tohoto elektronického nástroje.

 

Opět jsme zapracovali na výkonu a bezpečnosti portálu, zvýšili jeho uživatelský komfort a přidali několik drobných vylepšení.

V nynější verzi PVU zadavatelé jistě ocení nový filtr pro zobrazování zpráv jen k vlastním zakázkám, který jim přinese praktický přehled těch informací, které je zajímají. Došlo také ke zkvalitnění volby procesní zakázky u nově vypisovaných zakázek, vylepšilo se zobrazování deaktivovaných dodavatelů zakázky a v neposlední řadě došlo k rozšíření integrace PVU s registrem smluv.

Už nyní pracujeme na další verzi PVU, která uživatelům přinese podporu pro odpovědné veřejné zadávání podle novely zákona č. 134/2016 Sb. Tyto zásady platí také pro zadávání veřejných zakázek malého rozsahu (VZMR). O jejím nasazení vás budeme informovat.

Přejeme vám příjemnou práci s vylepšeným portálem.