Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Rozšiřujeme certifikaci PVU

Výpis systémových zpráv

Elektronický nástroj X-EN, používaný na Portálu pro vhodné uveřejnění, jsme se rozhodli rozšířit o další funkcionalitu a certifikovat ji.

Funkcionalita elektronického nástroje X-EN bude rozšířena dle § 9, v rozsahu odst. 2 písm. „b“ vyhlášky č. 260/2016 Sb. V praxi to znamená, že od příštího týdne bude certifikován nejen samotný profil zadavatele (viz certifikát z 30. 9. 2016), ale nově i procesní postupy pro elektronickou realizaci zadávacích řízení. Zákon o zadávání veřejných zakázek č. 134/2016 Sb. zavádí plošnou povinnost elektronické komunikace pro všechny zadavatele od 18. 10. 2018.

Zadavatelé využívající služeb Portálu pro vhodné uveřejnění tak mohou mít jistotu, že pracují na nástroji, který s předstihem odpovídá legislativě účinné v budoucnu.