Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

QCM na konferenci ISSS 2014

Výpis systémových zpráv

Dovolujeme si vás pozvat na největší českou konferenci o eGovernmentu - Internet ve státní správě a samosprávě, která se koná ve dnech 7. - 8. dubna 2014 v Hradci Králové.

QCM – leader v elektronizaci veřejných zakázek

Letos vás přivítáme v útulném prostředí jihomoravských vinných uliček a na lavicích před sklípky přátelsky posedíme a porozprávíme.

Již nyní vám poskytujeme komplexní řešení procesu elektronizace veřejných zakázek, které obsahuje nástroje od profilu zadavatele přes elektronické aukce, procesní nástroj E-ZAK, elektronické tržiště GEMIN až po centrální zadávání či službu administrace veřejných zakázek.

Zabýváme se touto problematikou již déle než sedm let a na trhu jsme si vybudovali roli leadra. Proto je čas ohlédnout se za dosavadními úspěchy, posedět, ťuknout si sklenkou dobrého vína a podělit se s vámi o směr, kterým se elektronizace veřejných zakázek bude dále ubírat. Nenechte si tento vzácný okamžik ujít!

Pokud míříte na ISSS do Hradce, určitě se zastavte u stánku č. 28 v prvním patře kongresového centra Aldis.