Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

PVU obléká nový kabát

Výpis systémových zpráv

V noci z úterka na středu proběhl upgrade oblíbeného elektronického nástroje Portál pro vhodné uveřejnění. Zahajujeme novou éru PVU, které je nyní v novém moderním kabátě. Uživatelé se mohou těšit z redesignu homepage.

Zcela převratný design úvodní stránky návštěvníkům usnadní průchod portálem a zpřehlední větší množství informací, které na portálu jsou. Nová grafika je responzivní, tedy optimalizovaná pro tablety a telefony.

Tyto změny jsou jen počátkem inovací PVU. Po homepage bude následovat i nasazení všech zbylých částí portálu v tomto designu, nové funkce apod. Nový design samozřejmě podporuje rozšířenou nabídku služeb, jako jsou elektronické formuláře a vzory dokumentů. Pro náročnější zadavatele jsme připravili nabídku E-ZAK Smart.

Přejeme vám příjemnou práci v novém PVU!