Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Jakou novou funkci chcete na Portálu pro...

Výpis systémových zpráv

Před týdnem jsme se zeptali našich zadavatelů, jaké nové funkce by na portálu uvítali. Z obrovského množství odpovědí je znát, že je tato problematika zajímá a mají zájem se aktivně podílet na rozvoji portálu. A jak tedy anketa dopadla?

Nejžádanější je bezkonkurenčně termínovník, následuje databáze dodavatelů a na třetím místě skončily statistiky organizace. Došlo i mnoho námětů na speciální funkcionality, za které děkujeme a předáme je produktovému manažerovi ke zpracování. 

Kdy budou nové funkce k dispozici?

V nabídce rozšiřujících služeb budou přibývat postupně. Navíc jsme se rozhodli hned do následující verze přidat jednu novou funkci, kterou jste sami požadovali.

Vylosovány byly tři odpovědi, kterým jako poděkování posíláme cenu.  Jsou to zástupci měst Turnov, Boskovice a Horažďovice. Jako bonus navíc oceníme i kreativní návrhy. Ti, kteří poslali návrh d), od nás dostanou drobný dárek.

Napadá vás něco dalšího, co byste chtěli nebo potřebovali, aby náš portál uměl a neumí? Neváhejte a napište nám na tento mail

Vaše náměty jsou pro nás závazkem a inspirací zároveň.