Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Pozvánka na podzimní seminář Sdružení tajemníků

Výpis systémových zpráv

Naše společnost je již tradičně partnerem Valného shromáždění a podzimního celostátního odborného semináře Sdružení tajemníků městských a obecních úřadů ČR, které se uskuteční ve dnech 23. – 25. října 2016 ve Františkových Lázních.

Budeme na semináři odbornými konzultanty v oblastech elektronizace veřejných zakázek, centrálních nákupů, elektronických aukcí, administrace veřejných zakázek a dalších. Máme pro účastníky připraveno mnoho nových informací a řešení, jak zajistit elektronizaci nákupních procesů i řízení příspěvkových organizací měst a obcí v souvislosti s novým zákonem o zadávání veřejných zakázek i zákonem o registru smluv.

Seminář je určen tajemníkům městských a obecních úřadů, které na tuto konferenci také srdečně zveme. Více informací naleznete přímo na webu Sdružení tajemníků.

Františkovy lázně