Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Portál pro vhodné uveřejnění a povinná...

Výpis systémových zpráv

V říjnu roku 2018 nastane revoluce ve veřejných zakázkách. Pro uživatele Portálu pro vhodné uveřejnění se naštěstí nic nemění, Portál odpovídá požadavkům nového zákona.

18. říjen 2018, tedy termín povinné elektronické komunikace ve veřejných zakázkách, se blíží. Zadavatelé tak řeší, zda jejich elektronický nástroj splňuje požadavky na „soulad se zákonem“.

Elektronický nástroj, který soulad se zákonem splňuje, musí být mimo jiné schopen přijímat elektronické nabídky na veřejné zakázky. Některé elektronické nástroje zakázky pouze uveřejňují.

Uživatele Portálu pro vhodné uveřejnění ujišťujeme, že je tento elektronický nástroj certifikován a odpovídá tak požadavkům NOVÉHO zákona o zadávání veřejných zakázek a umí nabídky přijímat.

Portál pro vhodné uveřejnění Vám jako kvalitní a jednoduchý nástroj poskytuje garanci právní jistoty.

Pro skutečně pohodlnou práci s elektronickými nástroji doporučujeme naše školení či workshopy vedená nejlepšími odborníky. Jednotlivé semináře a termíny najdete na webu skoleni.qcm.cz.