Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Nový CPV číselník

Výpis systémových zpráv

Portál pro vhodné uveřejnění má nyní zcela nový CPV číselník. Navrhli jsme jej tak, aby práce s ním byla nejen příjemnější, ale i přehlednější, aby se v něm uživatelům dobře vyhledávalo a snadno se tak zorientovali ve velkém množství položek, které obsahuje.

Jak jsou změny konkrétně?

Jednotlivé kódy jsou zobrazovány v přehledné stromové struktuře. Výběr jednotlivých kategorií nebo podkategorií lze uskutečnit zatržením políčka u názvu položky. To způsobí přenesení kódu do pravé části okna, kde vidíte seznam všech vybraných kódů.

Novinkou je také možnost přidat více CPV kódů najednou. V kterých částech systému?

  • Při zadání zakázky. Nově můžete veřejnou zakázku specifikovat pomocí jednoho a více CPV kódů.
  • Při hledání veřejných zakázek v katalogu. Nyní můžete při specifikaci vyhledávacích kritérií zadat více CPV kódů a díky tomu velmi přesně omezit a definovat, jaké zakázky vás zajímají a mají se vyhledat.
  • Při nastavení informování o veřejných zakázkách e-mailem. Vyberte neomezený počet CPV kódů a přesně tak definujte, které zakázky vás zajímají a chcete o nich být informování

Potřebujete s novou funkcí poradit? Neváhejte kontaktovat naši technickou podporu.

Nový CPV číselník

Nový CPV číselník