Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Nový ceník PVU

Výpis systémových zpráv

Přinášíme tři novinky - nový rozšířený ceník, nové vyhledávání v registru smluv a prodloužení akce.

Dovolte, abychom vás na začátku léta seznámili se třemi novinkami na Portálu pro vhodné uveřejnění (PVU):

NOVÝ CENÍK OD 17. 6. 2015

Na PVU je od 17. června 2015 vyvěšen nový platný ceník. Je v něm zapracováno rozšíření služeb ve formě nových balíčků PREMIUM a FULL pro zadavatele, pro dodavatele přináší rozšíření balíčků služeb o modul vyhledávání v REGISTRU SMLUV. Podrobné informace najdete zde.

REGISTR SMLUV ZDARMA AŽ DO 31. 8. 2015

Rozhodli jsme se prodloužit bezplatné využití modulu REGISTR SMLUV až do 31. 8. 2015 a vyhovět tak velkému zájmu ze strany zadavatelů. Více informací o modulu REGISTR SMLUV naleznete zde. Neváhejte a ZDARMA vkládejte smlouvy do REGISTRU SMLUV až do konce srpna!

VYHLEDÁVÁNÍ V REGISTRU SMLUV

V registru smluv je nyní dostupný filtr, který umožňuje vyhledat smlouvy podle vybraných položek včetně informací o zadavateli a dodavateli. Výsledkem hledání je vždy seznam organizací s počtem smluv. Při přechodu na detail organizace jsou zobrazeny pouze smlouvy této organizace odpovídající zadaným kritériím. V případě potřeby však lze zobrazit všechny smlouvy zadavatele. Filtr je dostupný přímo v registru smluv nad stránkovaným výpisem. Služba vyhledávání je dostupná pro zadavatele i dodavatele zdarma. Vyhledávat lze také bez nutnosti přihlášení nebo registrace.

Přejeme vám příjemnou práci s Portálem.