Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Nová verze systému PVU

Výpis systémových zpráv

Právě pracujete s novou verzí systému Portálu pro vhodné uveřejnění (dále jen „PVU“), která přináší velké množství zajímavých změn a vylepšení. Pojďme se na ně podívat podrobněji.

Zasílání veřejných zakázek e-mailem dle klíčového slova         

Využijte nové možnosti nastavit si zasílání veřejných zakázek e-mailem také dle klíčových slov. Víme, že váš obor může být specifický a CPV kód v tomto případě nemusí vyhovovat. Jak zadávat klíčová slova? Je to jednoduché – k zadávání slouží jedno velké textové pole, klíčová slova stačí zadávat za sebe oddělená čárkou. Nezáleží na tom, zda budou klíčová slova vložena s mezerou nebo bez.

Fulltextové vyhledávání na PVU    

Prohledávejte nově kategorie katalogu zakázek a katalogu organizací pomocí fulltextu.

Evidence starých zakázek

Nová funkce potěší všechny zadavatele, kteří přechází z jiného profilu zadavatele na PVU, protože tento přechod usnadňuje. Nabízí možnost evidence zakázek, které byly dříve vedeny na jiném profilu zadavatele a jejich přenos. Nezáleží na tom, zda jsou zakázky již uzavřeny a archivovány nebo stále běží. Funkce umožňuje pracovat s každým stavem veřejné zakázky.   

Přejeme vám příjemnou práci s novým portálem.