Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Nová verze systému PVU

Výpis systémových zpráv

Právě pracujete s novou verzí systému PVU, která přináší velké množství zajímavých změn a vylepšení. Pojďme se na ně podívat podrobněji.

Nové úrovně rozsahu funkcí

Portál je nově rozčleněn do dvou úrovní.

Základní úroveň s názvem STANDARD obsahuje běžnou funkcionalitu, která umožní jak zákonné uveřejňování zakázek nebo zřízení profilu pro zadavatele, tak vyhledávání v katalozích zakázek a organizací a standardní práci s portálem pro dodavatele.

Vyšší úroveň s názvem PROFI umožňuje uživatelům pokročilou práci s uživateli, zakázkami, filtry v katalozích a také obsahuje všechny služby, které byly dříve zpoplatněny samostatně. Všichni uživatelé, kteří mají zakoupenou jakoukoliv z funkcí, která byla dříve zpoplatněna samostatně, automaticky dostávají úroveň Professional, a to na dobu platnosti objednané služby.

Podrobný výčet všech funkcí, obsažených v jednotlivých balíčcích služeb, naleznete v přehledné tabulce níže. Naším cílem bylo nejen zpřehlednit nabídku služeb a učinit ji pro vás atraktivnější, ale i nabídnout větší množství funkcí. Věříme, že tuto změnu všichni naši uživatelé ocení.

Základní funkcionalita systému v rozsahu zákonných povinností pro zadavatele a práci s katalogy a zakázkami pro dodavatele, zůstává i nadále zcela ZDARMA. Zpoplatněna je pouze úroveň Professional. Ceny jednotlivých služeb naleznete v platném ceníku.

Balíček Dodavatel PROFI

cenik_dodavatel

Balíček Zadavatel PROFI

 cenik_zadavatel

Jednorázové služby

Aditivní služby je možno objednat bez ohledu na zvolenou úroveň a jsou poskytovány zcela nezávisle.

 cenik_jednorazove

Další novinky a vylepšení

Upravená struktura menu

Upravili jsme a zjednodušili strukturu menu ovládání aplikace, aby práce s ní byla ještě příjemnější a jednodušší.

Upravený obchod služeb

Změn doznal i obchod služeb, kde si můžete objednat dříve zmíněné úrovně systému, ale také celou řadu aditivních služeb. A další budou přibývat.

Snadné vystavení potvrzení o uveřejnění zakázky

V katalogu svých zakázek a na detailu zakázky nyní uvidíte novou ikonu akce, díky které můžete snadno a rychle objednat vystavení potvrzení o uveřejnění dané zakázky.

Všeobecné a obchodní podmínky Portálu pro vhodné uveřejnění

jsme rozšířili a doplnili zejména o práva a povinnosti Dodavatelů. Konkrétní výčet změn je následující:

  • doplněn bod 3.1.2 o text "nebo název organizace"
  • nový oddíl 3.2 Práva a povinnosti Dodavatelů
  • doplněn bod 3.3.1 o text "Dodavatelem"
  • doplněn bod 3.3.3 o text "Dodavatel"
  • doplněn bod 3.3.6 o text "Dodavatele"
  • doplněn bod 3.3.7 o text "Dodavatel"
  • doplněn bod 5.1.1 o text "tzn. PROFI balíček pro zadavatele a dodavatele", "Dodavatele" a "pokud není v aktuálním ceníku výslovně uvedeno jinak"
  • doplněn oddíl 5.3 o text "doplňkové"
  • doplněn bod 5.3.1 o text "pokud není v aktuálním ceníku výslovně uvedeno jinak"
  • doplněn bod 5.6.1 o text "Dodavatel" a text "Dodavateli"