Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Letní promo akce

Výpis systémových zpráv

Vážení uživatelé, dovolte, abychom vás informovali o spuštění letní promo akce na balíček služeb DODAVATEL PROFI a ZADAVATEL PROFI. Využijte naší nabídky a získejte 1 měsíc našich placených služeb ZDARMA.

Co tím získám?

Všechny služby z placeného balíčku PROFI, který vám v létě ušetří čas při práci s veřejnými zakázkami. Více informací a popis služeb naleznete v ceníku.

Jak promo akci aktivuji?

Službu máte v tuto chvíli již aktivovánu, stačí se jen přihlásit ke svému účtu na www.vhodne-uverejneni.cz a nastavit si požadovanou službu - třeba pravidelné zasílání vybraných zakázek e-mailem nebo více uživatelských účtů v rámci jedné organizace (oddíl služby – nastavení služeb).

Všechny důležité informace a nastavení služeb najdete po přihlášení na své domovské stránce. V případě potřeby kontaktujte e-mailem nebo telefonicky naši podporu.

Balíček služeb PROFI si můžete kdykoliv prodloužit, více náš ceník.

Tato nabídka je platná od 18. 6. 2014 do 17. 7. 2014.