Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Komunikujte bezpečně z portálu Formuláře úřadů

Výpis systémových zpráv

Milí zákazníci, služba elektronické formuláře e-forms, kterou bylo v minulosti možné objednávat přes Portál pro vhodné uveřejnění, byla za účelem větší přehlednosti úspěšně převedena na nový portál.

 

Veškerá agenda elektronických formulářů, které zajišťují rychlou a bezpečnou online komunikaci mezi občany a příslušnými úřady, lze nyní provádět pouze přes portál formulare-uradu.cz. Pokud jste si službu elektronických formulářů na PVU zaregistrovali, a potvrdili i adresu podatelny, na kterou jsou případná elektronická podání občanů zasílána, budou vaše formuláře převedeny na nový portál. Jestliže si Formuláře úřadů nepřejete dále provozovat, vaši registraci je možné zrušit.

Službu si můžete jednoduše zakoupit z eshopu a vybrat si ze tří variant elektronickým formulářů. V případě dotazů nás kontaktujte na podpora@qcm.cz nebo +420 538 702 705.