Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Katalog zadavatelů a další novinky na Portálu...

Výpis systémových zpráv

Nová verze Portálu Dodavatele je tu. Jaké nové funkce přináší?

 

Největší novinkou této verze je zcela nová sekce Katalog zadavatelů, která uživatelům portálu nabízí přehledný seznam zadavatelů (obsahuje název i IČO) a může tak výrazně usnadnit jejich vyhledávání. Po rozkliknutí příslušného zadavatele se zobrazí kompletní seznam jeho vypsaných a evidovaných zakázek. Ty jsou, jak už jste zvyklí, označené hvězdičkami, které definují kvalitu dat zakázky. Při větším množství zakázek daného zadavatele je tu i možnost seřazení podle kritérií, které vám nejvíce vyhovují.

 

IMG1 nadpis

 

Mírnou proměnou prošel i katalog veřejných zakázek, kde došlo opět k doplnění vyhledávacích kritérií.

Při hledání dle místa plnění lze nyní vybrat kromě konkrétního kraje i možnost „Česká republika“, a systém pak bude hledat zakázky ze všech krajů. Toto kritérium bylo také doplněno o možnost „Zahrnout i zakázky bez uvedeného místa plnění“.

K podobnému vylepšení došlo i u vyhledávání pomocí CPV kódů – i zde byla přidána možnost „Zahrnout i zakázky bez CPV“. Tyto drobné úpravy mohou dodavatelům opět významně navýšit počet nalezených zakázek.

 

IMG2 formulář

 

Věříme, že vylepšený Portál Dodavatele přinese mnoho spokojených uživatelů, kterým se podařilo nalézt ty pravé zakázky.

V případě jakýchkoliv dotazů nám napište na podpora@qcm.cz.