Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Ještě více zakázek pro dodavatele

Výpis systémových zpráv

Na zkvalitňování nejrozšířenějšího elektronického nástroje na trhu neustále pracujeme. Nyní představujeme novou verzi PVU, která přináší vylepšení především v doporučování zakázek dodavatelům.

 

Portál pro vhodné uveřejnění není jen nástroj pro zadavatele, kteří jej používají pro vypisování svých veřejných zakázek, ale slouží také více jak 34 000 dodavatelům, kteří zde zakázky vyhledávají a podávají na ně nabídky. V této verzi jsme výrazně vylepšili systém vyhledávání zakázek a jejich doručování, ale také rychlost zpracování. Během pandemie jsme nezaháleli a pracovali jsme hlavně na vylepšení agregace zakázek z externích zdrojů. Zdokonalili jsme import informací, výběr zakázek tedy bude mnohem přesnější, rychlejší a doporučení budou lépe cílená. Jak se nám to podařilo, můžete sledovat na denně generovaných statistikách o zpracovaných zakázkách.

V rámci balíčku DODAVATEL PROFI si navíc můžete nechat zasílat vybrané veřejné zakázky e-mailem dle individuálně nastavených kritérií.