Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

E-ZAK Smart – nový nástroj pro menší zadavatele

Výpis systémových zpráv

Na trhu elektronických nástrojů se objevila horká novinka!


Představujeme nový systém E-ZAK Smart z  dílny QCM – leadera trhu elektronizace veřejných zakázek.

E-ZAK Smart je nový multizákaznický portálový systém, vybudovaný nad nejmodernější verzí oblíbeného a široce používaného nástroje E-ZAK 5. E-ZAK Smart je určen pro malé a menší zadavatele, kterým nestačí možnosti Portálu pro vhodné uveřejnění, ale nepožadují individuální řešení založené na plnohodnotném nástroji E-ZAK. Zadavatelům přináší nejen všechny základní zadávací postupy, kompletně implementovanou elektronickou komunikaci a mnoho funkcí „velkých“ elektronických nástrojů, ale hlavně díky agresivní cenové strategii i podmínky, které jsou na trhu unikátní.

E-ZAK Smart je plnohodnotný certifikovaný nástroj na administraci veřejných zakázek podle zákona č. 134/2016 Sb. Umožňuje zadavatelům vypisovat zakázky, včetně zakázek procesních. Dodavatelé mohou se zadavatelem komunikovat a také podávat nabídky. Zadavatelé získávají s nástrojem automaticky přístup ke katalogu dodavatelů, který čítá přes 90 000 ověřených a registrovaných kontaktů. Pro dodavatele je k dispozici napojení E-ZAKu Smart na centrální databázi dodavatelů, která umožní práci v libovolném propojeném nástroji s jednou jedinou registrací. 

Novinku E-ZAK Smart si můžete pořídit na Portálu pro vhodné uveřejnění již od listopadu 2019. Bližší informace o funkcích a službách najdete v ceníku PVU.