Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Až třicet elektronických formulářů pro každý...

Výpis systémových zpráv

Elektronické formuláře e-forms zajišťují bezplatnou elektronickou komunikaci pro občany a úřady. Na portálu PVU jsou zdarma k dispozici tři, a to Přiznání místního poplatku z ubytovací kapacity, Přiznání místního poplatku z užívání veřejného prostranství a Žádost o poskytnutí informace na základě zákona č. 106/1999 Sb.

 

Nyní jich ale můžete mít mnohem víc! Od listopadu si lze prostřednictvím ceníku PVU přiobjednat sedm dalších! Jaké?

- Přiznání místního poplatku za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů,

- Poplatek za psa,

- Žádost – pořádání sportovní nebo kulturní akce,

- Oznámení o konání organizované nebo hromadné akce v lese,

- Žádost o povolení ke kácení dřevin rostoucích mimo les - fyzické osoby,

- Žádost o souhrnné vyjádření odboru životního prostředí - fyzická osoba a Žádost o souhrnné vyjádření odboru životního prostředí - právnická osoba.

Připravte svůj úřad na povinnosti vyplývající ze zákona o právu občana na digitální služby. Více informací najdete na webu PVU.