Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Zveme vás na konferenci Elektronizace veřejných...

Výpis systémových zpráv

Dovolujeme si vás pozvat na konferenci pořádanou společností QCM, s.r.o. na téma „Elektronizace veřejných zakázek - výměna zkušeností, novinky a trendy“, která se koná dne 20. srpna 2014 v Praze v hotelu Barceló.

QCM – leader v elektronizaci veřejných zakázek

Konference bude zaměřena na výměnu zkušeností v práci s elektronickými nástroji mezi účastníky z řad zadavatelů, seznámíme vás s připravovanými legislativními změnami a novinkami v oblasti elektronizace veřejných zakázek.

Můžete se těšit na významné hosty z řad přednášejících, program nabitý aktuálními tématy, vstupy samotných zadavatelů, panelovou diskusi a také široký prostor pro výměnu zkušeností v průběhu celé konference.

Pokud se o elektronizaci veřejných zakázek vážně zajímáte, chcete znát novinky a směr, kterým se tato oblast bude dále ubírat, nenechte tuto příležitost ujít!

Podrobné informace, pozvánku a přihlášku naleznete na www.ezak.cz.