Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

ZŠ Všestary - Nástavba a přístavba budovy 2....

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 30.10.2017  
Datum zahájení zadávacího řízení 30.10.2017
Označení verze Aktuální  (27.05.2019 16:37:13)
Systémové číslo P17V00007965
Stav zakázka byla zadána (Plnění smlouvy)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky ZŠ Všestary - Nástavba a přístavba budovy 2. stupně č. p. 57
Druh Stavební práce
Popis Předmětem veřejné zakázky je realizace díla v rámci projektu s názvem: „ZŠ Všestary - Nástavba a přístavba budovy 2. stupně č. p. 57“, který sestává ze tří stavebních objektů.
a) Objekt SO 01 - Nástavba a výtah spočívá v nástavbě tří odborných učeben a jejich zázemí na objekt školy. Nová střecha bude sedlová s vazbami. Zároveň s výše uvedenými úpravami bude celé přízemí pomocí vyrovnávací rampy bezbariérově přístupné. Dále bude v objektu zřízen osobní výtah, který zpřístupní celou budovu od 1. PP až po 3. NP a dále i sousední budovu školy. Z důvodu instalace výtahu dojde v 1. a 2. NP k úpravě v prostoru stávajících dvou kabinetů. V 2. NP dojde k odstranění jedné příčky a následně zvětšení učebny. Další úpravou v 2. NP je zazdění spojovacího otvoru v bývalé knihovně. V 3. NP bude vybudováno bezbariérové WC.
b) Objekt SO 02 - Přístavba šaten: Do dvora bude provedena přízemní přístavba šaten pro žáky druhého stupně. Střecha na této přístavbě bude pultová. Šatna bude mít nucenou výměnu vzduchu.
c) Objekt SO 03 – Výměna střešní krytiny na stávající části: Na zbývající části střechy budovy školy, která není dotčena nástavbou v rámci SO 01, bude vyměněna dožilá střešní krytina z eternitových šablon.
Podrobně je předmět veřejné zakázky popsán v projektové dokumentaci “Základní škola Všestary čp. 57, Nástavba a přístavba budovy 2. stupně-změna stavby před dokončením“ vypracované Ing. arch. Janem Zimou, Fügnerova 263 / IV, Chlumec n.C., ČKA: 02 231 v prosinci 2016(dále jen „projektová dokumentace“) a v neoceněných výkazech výměr (slepých rozpočtech). Technické specifikace jsou obsaženy v projektové dokumentaci. Projektová dokumentace je přílohou č. 5 zadávací dokumentace „Příloha č. 5 Projektová dokumentace“.

Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je zpracování dokumentace skutečného provedení dokončeného díla.

Dílo bude realizováno na 2 etapy (SO 01 a SO 03 – první etapa a SO 02 – druhá etapa). Zadavatel upozorňuje, že z důvodu finančních kapacit nemusí být 2 etapa realizována a o její realizaci rozhodne do zahájení první etapy.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 12 616 987,00 Kč
Druh ZŘ Zjednodušené podlimitní řízení
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku
Hlavní místo plnění Královéhradecký kraj
Předmět CPV
  • Stavební úpravy školních budov
Datum ukončení příjmu nabídek 30.11.2017 11:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva ZŠ Všestary - Nástavba a přístavba budovy 2. stupně č. p. 57
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Obec Všestary
IČO 00269760
Adresa
Všestary 35
50312 Všestary
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 352619

Nahoru