Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Zateplení obecního úřadu a požární zbrojnice v...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 06.05.2013  
Datum zahájení zadávacího řízení 04.04.2013
Označení verze Aktuální  (06.05.2013 08:22:23)
Systémové číslo P13V00002364
Stav zakázka byla zadána (Plnění smlouvy)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Zateplení obecního úřadu a požární zbrojnice v Nedachlebicích
Druh Stavební práce
Popis Předmětem veřejné zakázky je zateplení obecního úřadu a požární zbrojnice v Nedachlebicích. Hlavním cílem je zateplení obálky budovy a změna havarijního stavu vrat, dveří a tepelných parametrů stavby. Na zadní, přední a boční straně k jihu bude zateplení z kontaktního zateplovacího systému ze skelné vaty. Dále bude provedeno zateplení stropů pod střechou – na půdách. Na rovnou střechu nad vstupem do počítačové učebny bude položena nová fólie s oplechováním dokola. Vnější elektrické vedení vedené po fasádě je nutno zaizolovat před zahájením prací na zateplení. Krabici elektrického připojení osadit novou. Obnoví se přívod vzduchu do kotelny. Stávající plechové dveře do kotelny se vymění za nové s otvorem ve spodní části dveří – opatřené mřížkou. Větrání v garážích hasičů není dosud žádné, stávající vrata, která mají mezery 50-100mm pro výměnu vzduchu bohatě stačí. Výměnou za dokonale těsná vrata při zateplení se tyto větrací zdroje zruší. Je jasné,že součástí zateplení a výměny vrat musí být nové řešení větrání garáží hasičů. Nově se vybourají otvory pro odvětrání garáží. Na otvor pod stropem – směrem do dvora bude osazen ventilátor. Na protilehlé straně bude přisávací otvor s mřížkou nad podlahou.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH nezveřejněna
Druh ZŘ Veřejná zakázka malého rozsahu
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění Zlínský kraj
Předmět CPV
  • Stavební práce
Datum ukončení příjmu nabídek
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Obec Nedachlebice
IČO 00291145
Adresa
Nedachlebice 250
68715 Nedachlebice
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 230716

Nahoru