Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Zaměření I., geodetické zaměření

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 15.03.2019  
Datum zahájení zadávacího řízení 15.03.2019
Označení verze Aktuální  (29.04.2019 22:28:40)
Systémové číslo P19V00001860
Stav zakázka byla zadána (Plnění smlouvy)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Zaměření I., geodetické zaměření
Druh Služby
Popis Předmětem zakázky je nákup služeb, resp. poradenských služeb souvisejících s hledáním efektivního systému pro vytvoření výkresové dokumentace stávajících objektů. Zakázka je realizována v rámci projektu reg.č. CZ.01.1.02/0.0/0.0/17_107/0012396 s názvem „Efektivní postupy tvorby výkresové dokumentace stávajících staveb – komplexní mapovací systém“. Výstupem zakázky budou metodické postupy provedeného zaměření dle požadavku zadavatele a samotné výstupy realizovaného zaměření vybraných objektů za strany účastníka.

Tato zakázka na služby je rozdělena do dvou (2) částí. Jedná se o zakázku s dílčím plněním/zakázku na části, přičemž rozdělení na dílčí plnění/části je následující:

1. dílčí plnění/část: Klasické geodetické zaměření. Zaměření a zpracování interiéru a exteriéru klasickými geodetickými metodami za použití totální stanice, ručního dálkoměru, dvoumetru, SW CAD, atd. Kromě klasických prvků zaměření je požadováno zaměření a zakreslení specifických prvků stavebních objektů, uvedených v příloze č. 3 ZD.

2. dílčí plnění/část: Stavební geodetické zaměření. Zaměření a zpracování interiéru a exteriéru klasickými geodetickými metodami, za použití totální stanice, ručního dálkoměru, dvoumetru, SW CAD, atd., spojené s generalizací a optimalizací tvorby projektové dokumentace pro účely správy a revitalizace objektu. Kromě klasických prvků zaměření je požadováno zaměření a zakreslení specifických prvků stavebních objektů, uvedených v příloze č. 3 ZD.

Účastníci tedy mohou podat nabídku na obě nebo jen jedno dílčí plnění. Pokud se účastník uchází o obě dílčí plnění, pak zadavatel požaduje, aby takový účastník podal pro každé dílčí plnění separátní nabídku.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 360 000,00 Kč
Druh ZŘ Otevřené řízení
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku
Hlavní místo plnění ČESKÁ REPUBLIKA
Předmět CPV
  • Technické projektování
  • Vyměřovací služby
Datum ukončení příjmu nabídek 01.04.2019 14:30:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ano
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název ENEX GROUP s.r.o.
IČO 27223663
Adresa
Thunovská 179/12
11800 Praha
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ Z2018-044967

Nahoru