Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Výměna starých uhelných zdrojů, zateplení a...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 29.12.2014  
Datum zahájení zadávacího řízení 29.10.2014
Označení verze Aktuální  (15.04.2015 10:00:12)
Systémové číslo P14V00009005
Stav zakázka neukončena (Aktuální zadávací řízení)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Výměna starých uhelných zdrojů, zateplení a výměna oken budovy Aeroklubu Hodkovice
Druh Stavební práce
Popis Předmětem smlouvy je provozní budova objektu Aeroklubu Hodkovice nad Mohelkou s jedním nadzemním podlažím a s částečným podsklepením. Stavební práce obsahují výměnu starých uhelných kotlů za nové moderní jednotky, provedení zateplení objektu a výměnu stávajících výplní otvorů za nová.

Objekt č. SO 01 – Zateplení a výměna výplní otvorů:
Předmětné zateplení bude provedeno kontaktním zateplovacím systémem, včetně realizace zateplení stropu 1.PP a 1.NP. Obvodové stěny budou zatepleny kontaktním zateplovacím systémem ETICS s tloušťkou izolace 160 mm, typu polystyren fasádní EPS s přísadou grafitu , (tepelně - technické vlastnosti izolantu: λ = 0,034 (W.m-1.K-1) nebo lepší. V rámci zateplení bude provedeno oškrabání podhledů v 1.P.P. s vymytím zbytků maleb, následně bude provedena hloubková penetrace a provedeno kontaktní zateplení s tloušťkou izolace 160mm. Konstrukci střechy a stropu nad 1.NP tvoří sbíjené vazníky. V daném místě bude provedeno zateplení foukanou izolací z minerální vaty tl. min. 350mm, součinitelem tepelné vodivosti foukané izolace bude λ = 0,041 (W.m-1.K-1). Foukaná izolace bude provedena na stávající podbití podhledu, na kterém je provedena rákosová omítka.
Nová okna a dveře budou plastová s Uw=1,0 WK-1m-2 oken a Ud=1,2 WK-1m-2 dveří. Okna budou doplnění interiérovým parapetem, více viz. výpis prvků. V rámci realizace zateplení a výplně otvorů bude provedena výměna všech klempířských prvků za nové z poplastovaného plechu tl. 0,7mm. Dále budou vyměněna vnější svítidla umístěná na fasádě objektu a proveden okapový chodníček.
Objekt č. SO 02 – Vytápění:
Druhým objektem je instalace nového zdroje tepla pro ústřední vytápění. Do stávající kotelny bude instalován nový nízkoemisní kotel na tuhá paliva s kompletní úpravou zapojení stávající kotelny. Do otopné soustavy bude umístěn nový rozdělovač a sběrač Os, bude zachováno rozdělení do tří větví a OS bude osazena třícestným směšovacím ventilem a novým čerpadlem.
Všechny stávající radiátory budou osazeny termostatickým radiátorovým ventilem a radiátorovým regulačním šroubením. Ohřev TUV zůstane zachován pomocí stávajících 2 kusů elektrických akumulačních ohřívačů v místě spotřeby.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH nezveřejněna
Druh ZŘ Veřejná zakázka malého rozsahu
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění ČESKÁ REPUBLIKA
Předmět CPV
  • Stavební práce
  • Fasády
Datum ukončení příjmu nabídek 18.11.2014 09:30:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Aeroklub Hodkovice nad Mohelkou, o.s.
IČO 46747737
Adresa
Letiště 579
46342 Hodkovice nad Mohelkou
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 401451

Nahoru