Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Výměna oken v budově MŠ a ZŠ Černíkovice

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 16.07.2012  
Datum zahájení zadávacího řízení 29.05.2012
Označení verze Aktuální  (16.07.2012 12:41:24)
Systémové číslo P12V00001411
Stav zakázka byla zadána (Plnění smlouvy)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Výměna oken v budově MŠ a ZŠ Černíkovice
Druh Dodávky
Popis Cílem veřejné zakázky je výměna stávajících oken v budově MŠ a ZŠ Černíkovice.

Předmětem veřejné zakázky je dodávka okenních výplní v budově základní a mateřské školy, demontáž stávajících oken a montáž nových plastových oken. Součástí předmětu zakázky je i likvidace stávajících špaletových oken na obou budovách ZŠ a MŠ Černíkovice.

V budově základní školy jsou stávající zdvojená špaletová okna, která se vlivem doby zdeformovala a manipulace s nimi je velice složitá, na jihozápadní straně budovy dokonce zatéká.
V případě budovy základní školy se bude jednat o výměnu 11-ti kusů okenních výplní o rozměrech 1780x450mm, a to v prostorách, kde probíhá výuka a školní družina.

V budově mateřské školy se bude jednat o výměnu oken pouze v I. NP, kde se nachází velká výklopná špatně těsnící okna. Vyměněno bude celkem 21 ks oken o rozměrech 2100x1500mm, v prostorách velké učebny, chodby, jídelny a v kuchyni.

U obou zmiňovaných budov dochází k úniku tepla, s následným dopadem na zvýšené náklady na vytápění.

V budově základní školy bude vyměněno 11 stávajících oken, ta budou demontována a zlikvidována, za nová plastová okna třídílná se sloupkem vlevo se středovým těsněním: rozměr rámu 1780x1450mm, stavební otvor 1800x1500mm. Okna budou bílá z vnitřní strany, červená z venkovní strany. Klika bude plastová v provedení bílé barvy. Zadavatel požaduje okna s izolačním dvojsklem se součinitelem prostupnosti tepla U = 1,1 W/m2. Dále zadavatel požaduje dodávku a montáž vnitřních parapetů v barvě bílé a dodávku a montáž žaluzií celotěsnících, řetízkových, v barvě bílé.

V budově mateřské školy bude vyměněno 21 stávajících oken, ta budou demontována a zlikvidována, za nová plastová okna dvoudílná s poutcem: rozměr rámu 1500x2100mm, stavební otvor 1520x2150mm. Okna budou bílá zevnitř, bílá z venkovní strany. Klika bude plastová v provedení bílé barvy. Zadavatel požaduje okna s izolačním dvojsklem se součinitelem prostupnosti tepla U = 1,1 W/m2. Dále zadavatel požaduje dodávku a montáž vnitřních parapetů v barvě bílé (v kuchyni a ve výdejně - 5 ks budou zachovány původní parapety z kachliček) a dodávku a montáž žaluzií celotěsnících, řetízkových, v barvě bílé.

Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH nezveřejněna
Druh ZŘ Veřejná zakázka malého rozsahu
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění Královéhradecký kraj
Předmět CPV
  • Instalace a montáž dveří a oken a souvisejících výrobků
Datum ukončení příjmu nabídek 11.06.2012 12:30:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Obec Černíkovice
IČO 00274801
Adresa
Černíkovice 55
51704 Černíkovice
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 224437

Nahoru