Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

VÝBĚR DODAVATELE STAVEBNÍ ČÁSTI PROJEKTU MUZEUM...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 24.11.2014  
Datum zahájení zadávacího řízení 19.11.2014
Označení verze Aktuální  (23.07.2015 08:31:50)
Systémové číslo P14V00008306
Stav zakázka byla zadána (Plnění smlouvy)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky VÝBĚR DODAVATELE STAVEBNÍ ČÁSTI PROJEKTU MUZEUM RABŠTEJN CENTRUM VOLNÉHO ČASU - DOSTAVBA
Druh Stavební práce
Popis Dokončení komplexní rekonstrukce objektu č. 10 na náměstí v Rabštejně nad Střelou. V současné době jsou provedeny vodorovné konstrukce, z větší části krovy tesařské, položeny krytiny tvrdé, osazeny stavební otvory okny, zahájeny zámečnické konstrukce, takřka ukončená výstavba jímky ČOV, provedeny rozvody vytápění a vyhotoveny a vyzbrojeny vrty tepelného čerpadla země/voda. Zahájeny byly instalace silnoproudu a slaboproudu, montáže konstrukcí montovaných, klempířské práce a úpravy povrchu. Předmětem zakázky je ukončení rozpracovanosti a zahájení dokončovacích prací včetně úplné kompletace zařizovacími předměty. Vyhotovení kovářských konstrukcí, instalace strojovny tepelného vytápění, technického vybavení budov, dokončení silnoproudu a slaboproudu, osazení a dodávka dveří vnitřních a vnějších, vyhotovení truhlářských konstrukcí, položení podlah z kamene, dlaždic, dřeva. Ukončení omítek a výmalba. Instalace sanitárního vybavení, ústředního vytápění, vzduchotechniky a lokálního vytápění, instalace výtahu a dalších stavebních prací specifikovaných v rozpočtu stavebních prací. Pohledová fasáda do náměstí bude zachována se stávajícími architektonickými prvky. Ukončeny budou fasádní práce včetně nátěru a provedeny budou venkovní úpravy. Dokončeny budou i rozpracované práce na vyhlídkových terasách. Výsledkem stavebních prací je zprovoznění regionálního muzea Rabštejnska a turistického infocentra v rozsahu podmínek stavebního povolení, s kladným kolaudačním rozhodnutím.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 17 776 238,00 Kč
Druh ZŘ Otevřené řízení
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku 499943
Hlavní místo plnění ČESKÁ REPUBLIKA
Předmět CPV
  • Stavební práce
Datum ukončení příjmu nabídek 12.12.2014 10:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva VÝBĚR DODAVATELE STAVEBNÍ ČÁSTI PROJEKTU MUZEUM RABŠTEJN CENTRUM VOLNÉHO ČASU - DOSTAVBA
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Nadační fond Muzeum Rabštejn nad Střelou
IČO 28913736
Adresa
Plzeňská 420
27033 Jesenice
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 354229

Nahoru