Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

VŘ 002 – Dodávka HW infrastruktury a úprava...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 11.09.2012  
Datum zahájení zadávacího řízení 07.09.2012
Označení verze Aktuální  (16.05.2013 18:35:33)
Systémové číslo P12V00002407
Stav zakázka byla zadána (Plnění smlouvy)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky VŘ 002 – Dodávka HW infrastruktury a úprava vývojového prostředí pro analýzu obsahu v českém jazyce a provedení implementace v rámci portálového prostředí
Druh Služby
Popis Cílem poptávaného řešení je nabídnout zákazníkům nové rozšířené možnosti analytického zpracování dat z heterogenních informačních zdrojů, které umožní propojit veřejně dostupné externí zdroje dat (sociální sítě, diskusní skupiny, tématicky orientované weby) s interními daty klientů a to zejména z oblasti kontaktních center (oblast komunikace se zákazníky). Výsledné řešení musí nabídnout jak standardní kvantitativní analýzy a reporting, tak zejména tématicky, obsahově orientované analýzy, vizualizace a ad-hoc výstupy.

Zadavatel požaduje realizaci minimálně analytických a rešeršních služeb pro oblast bankovnictví, telekomunikací a veřejné správy, které budou sloužit jako výchozí etalon pro další rozvoj specifických znalostních bází a dalšího analytického zpracování dat pro individuální potřeby konkrétních klientů.

Součástí předmětu plnění je i dodávka HW infrastruktury s podporou virtualizace, zejména serverů a základních úložišť, které zajistí odpovídající výpočetní výkon a dostupnost pro jednotlivé SW komponenty řešení.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 7 504 000,00 Kč
Druh ZŘ Ostatní zadávací řízení dle zákona č.137/2006 Sb.
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku 231123
Hlavní místo plnění Hlavní město Praha
Předmět CPV
  • Vývojové služby internetových nebo intranetových serverových aplikací
Lhůta pro podání žádostí o účast
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název SATURNET, a.s.
IČO 28096533
Adresa
Turkmenská 1420/2
10100 Praha 10
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 226353

Nahoru