Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

„V 00205 – dodávka vláknového laseru“

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 31.03.2017  
Označení verze Aktuální  (18.05.2017 16:33:21)
Systémové číslo P17V00001953
Stav zakázka neukončena (Aktuální zadávací řízení)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky „V 00205 – dodávka vláknového laseru“
Druh Dodávky
Popis Předmětem zakázky je dodání níže uvedeného zařízení – vláknového laseru, včetně příslušenství za podmínek uvedených dále. Technické parametry jsou následující s tím, že zadavatel umožňuje jejich modifikaci při zachování principu, kdy výkonové a rozsahové parametry jsou stanoveny jako minimální a rozměrové a váhové parametry jako maximální, pakliže není u konkrétního parametru uvedeno něco jiného, s tolerancí tak, aby zařízení mohlo být instalováno a připojeno ke stávajícím zařízením zadavatele v místě pro toto zařízení určeném.
Tato zakázka zahrnuje konstrukci, výrobu, dopravu, montáž, uvedení do provozu a zaškolení obsluhy v místě určeném zadavatelem.
Dodavatel zodpovídá za to, že zakázka bude dodána kompletní a bude obsahovat všechny díly potřebné k bezvadnému provozu. Pro výrobu budou použity pouze originální (nerepasované) komponenty.
Technická specifikace stanovuje základ minimálních požadavků na funkci, výkony, životnost apod.
Příslušný dodavatel se zavazuje potvrzením zakázky dodržet veškeré body tohoto dokumentu.
Obsahuje-li ZD nebo její přílohy konkrétní obchodní názvy či značky, jedná se pouze o vymezení požadovaného standardu a zadavatel umožňuje i jiné technicky a kvalitativně srovnatelné řešení.
Technická specifikace a další podmínky
Výkon rezonátoru min 4000 W
Pojezd v ose X min 3050 mm
Pojezd v ose Y min 1530 mm
Pojezd v ose Z min 150 mm
Hmotnost páleného plechu min 1000 kg
Rychlost v ose X min 100 m/min
Rychlost v ose Y min 100 m/min
Rychlost simultánní min 140 m/min
Zrychlení osy X, Y min 10 m/s2
Zrychlení osy Z min 10 m/s2
Polohovací přesnost max. +- 0,03 mm
Opakovatelnost max. +- 0,03 mm
Řezná kapacita pro běžnou ocel min 20 mm
Řezná kapacita pro nerez ocel min 10 mm
Řezná kapacita pro hliník/měď/mosaz min 8/8/8 mm
Kapacita filtru min 2500 l/hod
Hmotnost stroje min 11000 kg

Vybavení stroje:
 vysokorychlostní 2D laserový systém pro řezání plechů do maximálního rozměru 3000 x 1500 mm se dvěma motorickými výměnnými stoly.
 koncepce stroje se zajížděním výměnných stolů do kabiny z kratší strany
 plech určený k řezání spočívá na souřadnicovém stole a laserová hlava se pohybuje ve směrech os X, Y a Z. Portál je poháněn v ose X dvěma servomotory (X1, X2). Všechny 4 osy musí mít dvojité lineární vedení. Synchronizace mezi osami X1 a X2 je elektronická.
 Centrální mazání pohyblivých částí. Pojezdové plochy jsou utěsněny proti nečistotám.
 Pro shromažďování a odstraňování odpadu vznikajícího v průběhu řezání slouží systém boxů – min. 3 sestavy.
 Automatické vstupní dveře
 Boční dveře umožňují přístup do zadní části stroje.
 Pálicí hlava musí být kapotovaná (ochrana proti mechanickému poškození) vybavená automatickým kapacitním čidlem a automatickou fokusací. Krycí sklíčko pro oddělení vnitřní optiky hlavy, krycí sklíčko pro kolimační čočku a krycí sklíčko čočky. Kontrolní systém hlavy automaticky snímá tlak vnitřního prostoru hlavy, čistotu krycích součástí, teplotu hlavy a optiky hlavy.
 Pálicí hlava musí umožňovat diagnostiku přes Bluetooth.
 Stroj obsahuje automatické chlazení pálicí hlavy, lineárních pohonů a rozvodné elektrické skříně.
 CNC řídící jednotka stroje bude na bázi PC, uživatelské rozhraní s min. 15´´ barevnou dotykovou obrazovkou. Systém musí obsahovat databázi s řezacími parametry pro standardní materiály v obvyklých tloušťkách. Všechny parametry musí být uživatelsky snadno nastavitelné. Systém automaticky detekuje polohu a úhel založení plechu. Ovládací jednotka je umístěna na pohyblivém pultu na kolečkách pro optimální viditelnost pálení.
 Krycí kabina má automaticky ovládané bezpečnostní dveře a makrolonové průhledy.
 Součástí dodávky bude CAD/CAM systém pro externí PC, který umožní programování pálení s automatickou tvorbou pálicích plánů s možností rychlého přenosu do stroje přes USB nebo LAN
 Systém sekčního odsávání v místě řezu pomocí komor. Automatická filtrace spalin a pevných částí s možností manuálního nastavení klapky výstupu. Minimální počet samostatných sekcí je 6
 Automatické pokračování řezu při doteku hlavy s materiálem
 UPS pro udržení stroje min. 10 min.
 2x licence pro CADICAM software
 Kamera sledující průběh řezu
 Vzdálená automatická diagnostika stroje
 Kompresor a sestava filtrů umožňující pálení vzduchem
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 8 600 000,00 Kč
Režim
Druh ZŘ Jiné
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění Zlínský kraj
Předmět CPV
  • Obráběcí a tvářecí stroje s laserem a obráběcí centra
Datum ukončení příjmu nabídek 21.04.2017 10:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne
Dotovaná zakázka neuvedeno

Informace o zadavateli

Název XAN 89 s.r.o.
IČO 24174068
Adresa
Harmonická 1384
15800 Praha
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ Z2017-006024

Nahoru