Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

V 000384 – „Provoz zařízení péče o děti“ – nové...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 19.12.2012  
Označení verze Aktuální  (06.03.2013 11:47:39)
Systémové číslo P12V00004141
Stav zakázka byla zadána (Plnění smlouvy)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky V 000384 – „Provoz zařízení péče o děti“ – nové vyhlášení
Druh Služby
Popis Zadavatel je nositelem projektu „Dlouhodobý program motivace zaměstnavatelů Kunovicka ke slaďování pracovního a rodinného života zaměstnanců/kyň“, registrační číslo projektu CZ.1.04/3.4.04/76.00131, který je financován v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost z Evropského sociálního fondu. Předmětem veřejné zakázky je zahájení a provozování zařízení péče o děti po určenou dobu v rámci projektu „Dlouhodobý program motivace zaměstnavatelů Kunovicka ke slaďování pracovního a rodinného života zaměstnanců/kyň“, registrační číslo projektu CZ.1.04/3.4.04/76.00131. Zařízení bude provozováno v prostorách města Kunovice. Poskytovatel (vybraný uchazeč) bude zařízení provozovat v souladu s příslušnými předpisy prostřednictvím fyzických osob (pečovatelek) splňujících zákonné kvalifikační požadavky a zodpovídat za splnění všech podmínek provozu (hygienické, požární, atd.). Za služby poskytované v rámci provozu zařízení nebude poskytovatel vybírat od veřejnosti poplatky. Zařízení provozované poskytovatelem bude své služby nabízet široké veřejnosti, svěřeny do něj budou moci být děti z jakékoli sociální skupiny. Kapacita zařízení bude 15 dětí, zajištěn musí být celodenní a celoroční provoz. Poskytovatel bude při fakturaci dokladovat hodinový rozsah péče a počet dětí, resp. poskytovat podklady k vykázání počtu podpořených osob.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 1 340 000,00 Kč
Druh ZŘ Jednací řízení bez uveřejnění
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku
Hlavní místo plnění Jihomoravský kraj
Předmět CPV
  • Péče o děti
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Podnikatelský inkubátor Kunovice - Panský dvůr, s.r.o.
IČO 28288823
Adresa
Panská 25
68604 Kunovice
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 225402

Nahoru