Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Úspory energií v objektech společnosti MAGNETON...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 15.03.2017  
Označení verze Aktuální  (14.07.2017 19:56:21)
Systémové číslo P17V00001550
Stav ukončeno plnění smlouvy na základě veřejné zakázky (Ukončeno plnění)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Úspory energií v objektech společnosti MAGNETON a.s.
Druh Stavební práce
Popis Předmětem zakázky jsou stavební a montážní práce včetně nezbytných dodávek služeb a zboží se stavebními pracemi souvisejícími v rozsahu daném projektovými dokumentacemi, které tvoří součást zadávací dokumentace:Zateplení střešní konstrukce a výměna světlíků v objektu Závod povrchových úprav, Projektant: VŠB TU Ostrava, zak. č. 73/2015, Rekonstrukce osvětlení v objektu Závod povrchových úprav, Projektant: VŠB TU Ostrava, zak. č. ES_2015_73, Měření spotřeby plynu v objektu Závod povrchových úprav, Vrátnice, Jídelna Projektant: VŠB TU Ostrava, zak. č. ES_2015_73, Regenerace objektu č.14 - areál MAGNETON a.s.Projektant: LUIS Zlín CZ s.r.o., zak. č. 088/09-04-2015, Zateplení a úprava fasády budovy 12 firmy MAGNETON a.s., projektant: Ing. arch. Jana Turnová, zak. č. 8/2015.
Pokud jsou někde v zadávací dokumentaci odkazy na konkrétní subjekty nebo předměty, je tak proto, aby byl dostatečně přesně a srozumitelně vymezen předmět zakázky.Zadavatel v těchto případech umožňuje pro plnění zakázky použití i jiných, kvalitativně a technicky obdobných řešení při dodržení všech požadovaných parametrů zakázky.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH nezveřejněna
Druh ZŘ Jiné
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění ČESKÁ REPUBLIKA
Předmět CPV
  • Stavební práce
Datum ukončení příjmu nabídek
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ano
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název MAGNETON a.s.
IČO 27824047
Adresa
Hulínská 1799
76701 Kroměříž
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 354309

Nahoru