Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Technicko-sociální zázemí pro tenisové kurty –...

Výpis systémových zpráv

Upozornění: Zadávací řízení bylo zrušeno
Datum uveřejnění 09.01.2013  
Datum zrušení
Datum zahájení zadávacího řízení 09.01.2013
Označení verze Aktuální  (29.03.2013 07:32:40)
Systémové číslo P13V00000102
Stav zakázka byla zrušena (Aktuální zadávací řízení)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Technicko-sociální zázemí pro tenisové kurty – modulová stavba
Druh Stavební práce
Popis Předmětem plnění veřejné zakázky je modulová stavba, která je obdobná s tenisovým zázemím v Jirkově (okr. Chomutov). Předmětem veřejné zakázky je zhotovení modulové stavby „Technicko-sociální zázemí pro tenisové kurty ve sportovním areálu TJ Tatran v Podbořanech“ včetně vodovodní, kanalizační a elektropřípojky dle projektové dokumentace zpracované projekční kanceláří VALPROJEKT – projektová a inženýrská činnost ve výstavbě, Ing. Miloslav Landa, IČO: 10439625, se sídlem Partyzánská 93, Podbořany; datum zhotovení: 08/2011. Technická specifikace stavby je stanovena technickým popisem stavby, půdorysem nadzemního podlaží a půdorysem základů, a projektovou dokumentací na stavbu vodovodní, kanalizační a elektropřípojky, které jsou nedílnou součástí zadávací dokumentace. Předložená cenová nabídka bude obsahovat kompletní projektovou dokumentaci modulové stavby včetně vodovodní, kanalizační a elektropřípojky pro provedení stavby, inženýrskou činnost vč. zajištění všech potřebných povolení a souhlasů dotčených orgánů pro modulovou stavbu a samotnou realizaci výstavby.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH nezveřejněna
Druh ZŘ Veřejná zakázka malého rozsahu
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění Ústecký kraj
Předmět CPV
  • Stavební práce
Datum ukončení příjmu nabídek 31.01.2013 10:00:00
URL detailu veřejné zakázky http://www.podborany.net/mestsky-urad/uredni-deska/technicko-socialni-zazemi-pronbsptenisove-kurt...
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Město Podbořany
IČO 00265365
Adresa
Mírová 615
44101 Podbořany
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 60052046

Nahoru