Výpis systémových zpráv

Technické vybavení kompostárny Cítov

Datum uveřejnění 25.05.2015  
Datum zahájení zadávacího řízení 25.05.2015
Označení verze Aktuální  (14.07.2015 09:27:54)
Systémové číslo P15V00002963
Stav zakázka byla zadána (Plnění smlouvy)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v katalogu dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Technické vybavení kompostárny Cítov
Druh Dodávky
Popis Předmětem projektu je dodávka traktoru s čelním nakladačem a síto pro potřeby kompostárny v Cítově. Pro zajištění zpracování výše uvedeného množství bioodpadu předpokládá projekt pořízení těchto zařízení:
Traktor s čelním nakladačem:
• Nový traktor s čelním nakladačem bude tovární výroby dodaný výrobcem nebo akreditovaným dodavatelem daného výrobce. V rámci výběru budeme požadovat stroj, který bude splňovat certifikaci podle platných právních předpisů.
• Traktor bude vybaven dieselovým spalovacím motorem s minimálním výkonem 70 kW. Podvozek bude mít pohon 4x4. Řazení mechanické převodovky s nastavením pojezdové rychlosti včetně rychlosti plazivé.
• Kabina vozidla by měla být prostorná, bezpečnostní. Samozřejmostí bude teplovodní topení a ventilace, intervalový stěrač a ostřikovače. Významnou charakteristikou bude dostatečný výhled obsluhy.
• Další výbavu budou představovat kontrolní prvky a ovládací prvky v rámci informačního systému, ruční plyn, počítadlo provozních hodin, indikace uzávěrky diferenciálu. Dále pak palivoměr, teplota chladící kapaliny, otáčkoměr motoru, stav oleje v motoru, indikace rychlosti, indikace osvětlení, nářadí a zakládací klín.
• Budeme požadovat zadní tažné zařízení, vzadu zadní spodní tažný závěs včetně zásuvky přívěsu 12V (7polig). Budeme požadovat hydraulickou soustavu, vývodový hřídel, tříbodový závěs, posilovač řízení. Palivová nádrž bude uzamykatelná. Pro vyšší bezpečnost bude součástí dodávky výstražný oranžový maják.
• Technické parametry jsou nastavené s ohledem na předpokládané použití stroje. Předpokládáme, že bude traktor využíván převážně pro práci na kompostárně (tažení překopávače, převážení a překládka nákladu atd.) a také ke svážení materiálu pro zakládání kompostu z veřejných prostranství obce.
• Čelní nakladač: paralelogram, odstavné podpěry, nakládací výška min. 3 m, vyklápěcí výška lžíce min. 2 m, zdvihová kapacita min. 1,4 t, lžíce na zeminu min. v šíři traktoru.

Síto
Prosévací zařízení bude sloužit pro konečnou úpravu kompostu a umožní třídit hotový kompost. Při prosévání vzniknou dvě frakce – podsítná (finální produkt) a nadsítná, která je opět vrácená do komponovacího procesu a dochází k „naočkování“ nově zakládaných surovin do komponovacích hromad. Požadujeme síta s různými velikostmi ok.
Zadavatel požaduje splnit technické podmínky v plném rozsahu, tzn., že nesplnění min. 1 kriteria, bude důvodem k vyřazení uchazeče. Splnění požadavků požaduje zadavatel doložit příslušnými dokumenty (např. technický popis, technická dokumentace, osvědčení o způsobilosti atd.).
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 1 040 000,00 Kč
Druh ZŘ Veřejná zakázka malého rozsahu
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění Středočeský kraj
Předmět CPV
  • Speciální stroje pro zahradnictví a lesnictví
Datum ukončení příjmu nabídek 10.06.2015 16:30:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Obec Cítov
IČO 00236764
Adresa
Cítov 203
27704 Cítov
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 219988

Nahoru