Výpis systémových zpráv

Stavební úpravy stáje a přípravny s teletníkem na dojírnu se zázemím a porodnou

Datum uveřejnění 07.05.2016  
Označení verze Aktuální  (23.05.2016 18:13:03)
Systémové číslo P16V00004942
Stav zakázka byla zadána (Plnění smlouvy)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Stavební úpravy stáje a přípravny s teletníkem na dojírnu se zázemím a porodnou
Druh Stavební práce
Popis Předmětem plnění zakázky jsou stavební práce, jejíchž realizací dojde k modernizaci stáje pro ustájení krav s tržní produkcí mléka včetně instalace nové technologie dojení, chlazení a uchování mléka. Cílem inovací je zlepšení ustájovacích podmínek v chovu krav a také zvýšení produktivity práce, její zefektivnění a v neposlední řadě její zkulturnění.
Dojírna:
Jedná se o vestavbu dojírny se zázemím do původní stavby. Stavební úpravy spočívají hlavně ve zvýšení podlah pro státní dojnic s navazujícím odstraněním nosné podlahy 2.NP a doplněním příčných nosných profilů střechy. Další změnou v této části stavby je zvětšení okenních otvorů a instalace efektivnějšího ventilačního systému za pomoci odsávacích komínů a přisávacích klapek a instalace zateplení podhledu pomocí PUR sendvičových panelů tl. 100 mm.
Technologie dojení:
Technologie dojení je rybinová se stáním šikmým k jámě dojiče,2*8 státní. Dojírna bude obsahovat mechanickou část a dojící zařízení. V přilehlé strojovně dojírny jsou umístěny vývěvy a podružný elektrorozvaděč, v přímé návaznosti na dojírnu je mycí automat s nádrží na dezinfekční roztok.
Mléčnice:
Ve volném prostoru mezi strojovnou a dojírnou bude nově zřízena místnost mléčnice, prostor bude vybaven protiskluzovou dlažbou a keramickým obkladem po strop. V místnosti mléčnice budou instalovány nové chladící a skladovací tanky s účinným, laser svařovaným výparníkem. Výrobky z nerezové oceli třídy 18/10. Tanky budou vybaveny samočistitelnou mléčnou výpustí, řízeným chlazením mléka pomocí elektronické jednotky vč. difitální indikace teploty mléka na LCD displeji, plně automatickým protokolováním údajů o chlazení, míchání, sanitaci a infosystémem o případných poruchách, automatickou dezinfekcí a automatického dávkování dezinfekce. Chladící rozvody tanků jsou osazeny termostatickými expanzními ventily. Tanky budou mít objem 2x5000 l. Mléko se v nich zchladí na požadovanou teplotu do 4°C. Jako chladící kondenzační jednotky budou použity jednotky s řízenou ventilací, s větším obsahem kondenzorů a řízeným vstřikováním chladiva, které jsou úspornější až o 30% oproti standardním jednotkám.
Porodna krav:
V nynější části stavby využívané pro ustájení telat bude nově zřízena porodna krav. Prostor bude rozdělen na dva stlané, ustájovací kotce oddělené pomocí krmného stolu. V kotcích budou instalovány temperované napájecí žlaby.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH nezveřejněna
Druh ZŘ Jiné
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění ČESKÁ REPUBLIKA
Předmět CPV
  • Výstavba zemědělských objektů
  • Výstavba kravínů
Datum ukončení příjmu nabídek 22.05.2016 10:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva Stavební úpravy stáje a přípravny s teletníkem na dojírnu se zázemím a porodnou
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Zemědělství Blatná, a.s.
IČO 25168568
Adresa
Čechova 32
38801 Blatná
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 361050

Nahoru