Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

SŠ-COPT Kroměříž - Modernizace technologického...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 08.07.2014  
Datum zahájení zadávacího řízení 11.06.2014
Označení verze Aktuální  (23.10.2014 15:10:22)
Systémové číslo P14V00004055
Stav zakázka byla zadána (Plnění smlouvy)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky SŠ-COPT Kroměříž - Modernizace technologického vybavení – Stavební úpravy
Druh Stavební práce
Popis Předmětem zakázky jsou stavební úpravy stávajícího objektu školy. V suterénu bude provedeno zesílení části konstrukce stropu ocelovými nosníky pod učebnou 201, požární podhled, oprava omítek a nová malba pod učebnou 201. V 1.NP bude vybourána dělící příčka v učebně 201 a bude provedena nová podlaha s vyztužením kari sítí pod budoucími stroji. V celé místnosti budou odstraněny původní dřevěné obklady a stávající parapety. Provede se demontáž elektrorozvodů, svítidel a slaboproudých rozvodů. Budou demontovány vzduchotechnické rozvody a zaslepeny vývody. Bude odstraněno původní umyvadlo včetně obkladu a zhotoveno nové včetně zástěny a nového obkladu. Bude vyzděna předstěna u sousední učebny s vyplněním mezery minerální těžkou akustickou vatou. Z důvodu manipulace se stroji budou vybourány původní dveře a nahrazeny novými. Bude provedena nová elektroinstalace. Osadí se nové parapety s napojením na nové parapetní el. žlaby. Bude provedena oprava omítek, nová výmalba a osazení vestavných skříní. V učebně 319 v 2 NP bude provedena nová nášlapná vrstva podlahy. Dále budou demontovány parapety, provedena úprava elektroinstalace a osazeny nové parapety s napojením na el. parapetní žlaby. Bude provedena oprava omítek a výmalba.

Předmět zakázky bude plněn na základě smlouvy o dílo, přičemž dílem se rozumí úplné a bezvadné provedení všech stavebních a montážních prací podle projektové dokumentace včetně provedení všech dodávek potřebných materiálů, strojů a zařízení nezbytných pro řádné dokončení díla, dále provedení všech činností souvisejících s dodávkou stavebních a montážních prací, jejichž provedení je pro řádné dokončení díla nezbytné (např. zařízení staveniště, bezpečností opatření apod.) včetně koordinační a kompletační činnosti celého díla. Rozsah předmětu díla je vymezen projektovou dokumentací pro provádění stavby, kterou zpracovala společnost Studio 97 A s.r.o., Osvoboditelů 91, 760 01 Zlín, v září 2013, č. zakázky 100042.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 1 738 159,00 Kč
Druh ZŘ Veřejná zakázka malého rozsahu
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění ČESKÁ REPUBLIKA
Přesná poloha hlavního místa plnění
GPS 49° 17' 39.2688" N, 17° 23' 48.4593" E
Předmět CPV
  • Rekonstrukce budov
Datum ukončení příjmu nabídek
URL detailu veřejné zakázky http://www.rr-strednimorava.cz/pro-prijemce/ss-copt-kromeriz-modernizace-technologickeho-vybaveni
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Střední škola – Centrum odborné přípravy technické Kroměříž
IČO 00568945
Adresa
Nábělkova 539/3
76701 Kroměříž
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 350563

Nahoru