Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Soběhrdy - obnova povrchu a odvodnění místní...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 30.12.2018  
Datum zahájení zadávacího řízení 11.06.2018
Označení verze Aktuální  (06.06.2019 17:18:11)
Systémové číslo P18V00009822
Stav zakázka byla zadána (Plnění smlouvy)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Soběhrdy - obnova povrchu a odvodnění místní komunikace 20c mezi obcemi Mezihoří a Phov
Druh Stavební práce
Popis Předmětem projektu je oprava místní komunikace Záměrem projektu je realizace obnovy krytu vozovky, pročištění a obnova odvodnění místní komunikace mezi místními částmi Mezihoří a Phov v k.ú. Soběhrdy. Realizací udržovacích prací budou odstraněny zjištěné poruchy vozovky a jejího krytu a zároveň bude zvýšena únosnost vozovky. V důsledku provádění prací bude možno přenést původní dopravní zatížení a zároveň dojde ke zvýšení bezpečnosti provozu na této komunikaci, která tvoří jedinou komunikaci k trvale
obývané osadě Phov. Při opravě krytu vozovky budou provedeny následující práce. Nejprve dojde k řezání krytu (zaříznutí krajů) v místě napojení na stávající komunikace a odbourání míst napojení na stávající kryt v délce 1m a v šířce komunikace. Dále dojde v intravilánu k frézování povrchu z důvodu udržení stávající nivelety. Budou odstraněny nánosy na krajnicích a stávajících sjezdech a dojde k sanaci poškozených míst vozovky výměnou konstrukčních vrstev. Dále dojde k pročištění svodných příkopů, propustků. Bude provedena sanace výtoku propustku z důvodu zajištění stability tělesa komunikace. Dojde k očištění povrchu metením strojně a splachem. Bude proveden spojovací postřik asfaltový 0,5 kg/m2 a položena asfaltová obrusná vrstva krytu tl. 50 mm v ploše 2624 m2 s vyrovnávkou deformovaných podkladů zejména v krajích komunikace. Budou upraveny spáry v napojení na stávající povrchy profrézováním a zalitím modif. asfaltovou zálivkou. Nakonec budou dosypány krajnice štěrkodrtí se zhutněním a urovnány zelené pásy podél komunikace.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH nezveřejněna
Druh ZŘ Veřejná zakázka malého rozsahu
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění ČESKÁ REPUBLIKA
Předmět CPV
  • Stavební úpravy pro komunikace
Datum ukončení příjmu nabídek 25.06.2018 10:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva Soběhrdy - obnova povrchu a odvodnění místní komunikace 20c mezi obcemi Mezihoří a Phov
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Obec Soběhrdy
IČO 00232700
Adresa
Soběhrdy 60
25601 Soběhrdy
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 642316

Nahoru