Výpis systémových zpráv

Snížení energetické náročnosti objektů ZŠ a MŠ Všeň

Datum uveřejnění 21.06.2013  
Datum zahájení zadávacího řízení 21.06.2013
Označení verze Aktuální  (15.07.2014 09:07:06)
Systémové číslo P13V00003697
Stav ukončeno plnění smlouvy na základě veřejné zakázky (Ukončeno plnění)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Snížení energetické náročnosti objektů ZŠ a MŠ Všeň
Druh Stavební práce
Popis Předmětem veřejné zakázky je realizace stavebních prací spojených se snížením energetické náročnosti, zejména zateplením svislých a vodorovných konstrukcí a výměnou oken, a to v objektech Základní a Mateřské školy ve Všeni. Z důvodu financování akce v rámci 2 samostatných projektů je veřejná zakázka rozdělena na 2 části.

Uchazeč je oprávněn podat nabídku na jakoukoli část veřejné zakázky popř. na více či všechny části veřejné zakázky. Každá část veřejné zakázky bude hodnocena samostatně a na každou část veřejné zakázky bude uzavřena samostatná smlouva.

Část 1 veřejné zakázky - Snížení energetické náročnosti budovy Základní školy
Předmětem plnění části 1 veřejné zakázky je snížení energetické náročnosti objektu Základní školy spočívající v zateplení obvodového zdiva, výměně otvorových výplní (oken a dveří), zateplení stropů a provedení dalších souvisejících stavebních prací.
Tato část veřejné zakázky bude částečně hrazena z Operačního programu Životní prostředí, Prioritní osa 2 - Zlepšování kvality ovzduší a omezování emisí, Oblast podpory 2.1 - Zlepšení kvality ovzduší, Podoblast podpory 2.1.1 - Snížení imisní zátěže z lokálních zdrojů - název projektu: Snížení energetické náročnosti a změna zdroje objektu ZŠ, číslo projektu: CZ.1.02/2.1.00/11.13156.

Část 2 veřejné zakázky - Snížení energetické náročnosti budovy Mateřské školy
Předmětem plnění části 2 veřejné zakázky je snížení energetické náročnosti objektu Mateřské školy spočívající v zateplení obvodového zdiva, výměně otvorových výplní (oken a dveří), zateplení střechy, provedení nové střešní krytiny a dalších souvisejících stavebních prací.
Tato část veřejné zakázky bude částečně hrazena z Operačního programu Životní prostředí, Prioritní osa 2 - Zlepšování kvality ovzduší a omezování emisí, Oblast podpory 2.1 - Zlepšení kvality ovzduší, Podoblast podpory 2.1.1 - Snížení imisní zátěže z lokálních zdrojů - název projektu: Snížení energetické náročnosti a změna zdroje objektu ZŠ, číslo projektu: CZ.1.02/2.1.00/11.13157.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 5 550 000,00 Kč
Druh ZŘ Zjednodušené podlimitní řízení
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku
Hlavní místo plnění Liberecký kraj
Předmět CPV
  • Tepelné izolace
Datum ukončení příjmu nabídek 09.07.2013 10:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva Snížení energetické náročnosti objektů ZŠ a MŠ Všeň
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Obec Všeň
IČO 00276278
Adresa
Všeň 10
51265 Všeň
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 348534

Nahoru