Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Služby fúze plynulosti

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 22.11.2012  
Datum zahájení zadávacího řízení 22.11.2012
Označení verze Aktuální  (29.11.2012 17:19:53)
Systémové číslo P12V00003659
Stav zakázka byla zadána (Plnění smlouvy)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Služby fúze plynulosti
Druh Služby
Popis Předmětem veřejné zakázky je dodání služby kontinuálního fúzování dat vystupujících ze systému Floating Car Data – FCD (systém pracuje na principu prostorově nezávislého vzorkování aktuální plynulosti toku dopravního proudu v definovaných segmentech silniční sítě na základě sběru a zpracovávání GPS dat monitorované flotily vozidel a/nebo prostorově nezávislého vzorkování aktuální plynulosti toku dopravního proudu v definovaných segmentech na základě sběru a zpracovávání zbytkových signalizačních dat, kterými se rozumí zejména data typu handover jakož i jiná transakční data, která jsou generována v souvislosti s pohyby mobilních telefonů v síti mobilního operátora) a dat vystupujících z detekčních profilových telematických stanic (jedná se o data obvyklá na výstupu měření profilových charakteristik dopravního proudu jako jsou: intenzita dopravního proudu, rychlost dopravního proudu) za účelem dosažení jednotné datové platformy. V rámci této služby bude prováděno fúzování dat vystupujících ze systému Floating Car Data a profilových měření jakožto prostorově fixovaných vzorků pomocí jednotného fundamentálního výpočtu/algoritmu na jehož výstupu bude informace charakterizující plynulost provozu v rozsahu a struktuře minimálně požadovaných charakteristik plynulosti dopravního proudu na definovaných segmentech silniční sítě v požadovaném rozsahu a rozlišení.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH nezveřejněna
Druh ZŘ Ostatní zadávací řízení dle zákona č.137/2006 Sb.
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku
Hlavní místo plnění Moravskoslezský kraj
Předmět CPV
  • Technicko-inženýrské služby
Lhůta pro podání žádostí o účast
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název KVADOS, a.s.
IČO 25826654
Adresa
Pivovarská 4
70200 Ostrava
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 238080

Nahoru