Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Rozšíření a modernizace sběrného dvora v...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 24.03.2015  
Označení verze Aktuální  (19.05.2015 10:41:13)
Systémové číslo P15V00001496
Stav ukončeno plnění smlouvy na základě veřejné zakázky (Ukončeno plnění)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Rozšíření a modernizace sběrného dvora v Holasicích - dodatečné stavební práce I
Druh Stavební práce
Popis Při budování nového odpadového dvora byly zjištěny okolnosti, které nebyly objektivně známé při projektování stavby. Jedná se zejména o nutnost odstranění betonové jímky, která byla pod povrchem stávajícího sběrného dvora, byla neviditelná, při provádění sond před projektováním nebyla zjištěna (dokumentace od původní ČOV z 80.let minulého století se nedochovala). Dále při výkopových pracech a zpevňování podloží pro nové dláždění povrchu dvora, byla zjištěna ocelová nádrž, která v minulosti nebyla zcela odstraněna, byla jen do poloviny odřezána ale vlastní dno a torza bočnic byly zasypány stavební sutí, obrubníky, dlažba, apod.)Povrch je takto neuhutnitelný, přemokřený – povrchová voda se drží v nádrži. Nádrž je místy zkorodovaná, hrozí zborcení. Vzhledem k této okolnosti není možné zabezpečit trvalou rovinatost nově dlážděné plochy.
Dále bude nutné zvednout celou plochu dvora o 30 cm z důvodu stávající betonové kanalizace procházející přes plochu dvora, jejíž horní líc je těsně pod stávajícím terénem, nelze nad ním provést dlažbu. Kanalizaci z výškových důvodů nelze přeložit-nutnost změny kubatur zemních prací.
V PD je navržena výměna podloží pod komunikací z důvodu jeho neúnosnosti za štěrkopísek s tím, že po provedení příslušných zkoušek za účelem zjištění únosnosti bude navrženo konečné řešení. Na základě zkoušek je nutno štěrkopísek nahradit štěrkodrtí. Z důvodu absolutní neúnosnosti podloží bylo rozhodnuto i o výměně podloží pod halou, se kterou původně nebylo uvažováno.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 540 000,00 Kč
Druh ZŘ Jednací řízení bez uveřejnění
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku
Hlavní místo plnění ČESKÁ REPUBLIKA
Předmět CPV
  • Stavební práce
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva Rozšíření a modernizace sběrného dvora v Holasicích - dodatečné stavební práce I
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Obec Holasice
IČO 00488143
Adresa
Václavská 29
66461 Holasice
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 344738

Nahoru