Výpis systémových zpráv

„Rozhledna Žernovník a propojení regionálních cyklotras“ - výběr dodavatele stavby

Upozornění: Zadávací řízení bylo zrušeno
Datum uveřejnění 09.05.2013  
Datum zrušení
Datum zahájení zadávacího řízení 09.05.2013
Označení verze Aktuální  (13.05.2013 10:00:30)
Systémové číslo P13V00002437
Stav zakázka byla zrušena (Aktuální zadávací řízení)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v katalogu dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky „Rozhledna Žernovník a propojení regionálních cyklotras“ - výběr dodavatele stavby
Druh Stavební práce
Popis Předmětem uvedené akce bude výstavba rozhledny na konstrukci původního vodojemu, který bude odstaven z provozu a nahrazen novým vodojemem v sousedství uvedeného původního vodojemu.

Kromě vlastní konstrukce rozhledny bude součástí stavby rekonstrukce původního vodojemu za účelem zřízení místnosti v původní akumulační nádrži a za účelem přizpůsobení původní konstrukce pro situování konstrukce rozhledny nad stropem původní akumulační nádrže. Dále bude součástí stavby nový přístupový chodník od nové komunikace při novém vodojemu, nové terénní železobetonové schodiště z chodníku k dřevěnému schodišti v rozhledně, rekonstrukce oplocení a přípojka NN z nového vodojemu a propojení signalizačním kabelem mezi rozhlednou a novým vodojemem. Součástí objektu rozhledny bude i stavební elektroinstalace a signalizace zabezpečení vstupu.

Vlastní konstrukce rozhledny bude dřevěná včetně schodiště a zábradlí. Z ocelové konstrukce budou jen táhla a sloupky zábradlí. Dřevěná konstrukce bude založena na železobetonové desce provedené na původním stropu akumulační nádrže.

Úprava původní akumulační nádrže na místnost bude zahrnovat zejména novou konstrukci vstupu do tohoto prostoru přes stěnu nádrže, novou konstrukci podlahy v objektu, sanaci železobetonové konstrukce, konstrukci již uvedené železobetonové desky na původním stropu a konstrukci opěrných stěn před vstupem do provozní místnosti.

Provozní místnost v prostoru původní akumulační nádrže bude využita jako zázemí rozhledny. Bude zde také uloženo ruční nářadí pro provoz a údržbu rozhledny a mobiliáře, který bude součástí turistických cílů, v zimním období zde bude uložena část mobiliáře turistických cílů.

Podlaha rozhledny v úrovni 454,815m n.m. je navržena tak, aby byla výše, než blízký kopec Skalky s nadmořskou výškou 453m a tím byl zajištěn dostatečný výhled.

Vlastní stavební práce na místě samém bude možno zahájit až po odstavení původního vodojemu z provozu, to je po výstavbě a zprovoznění nového vodojemu. Výstavba nového vodojemu bude v rámci této stavby demontováno potrubní vystrojení a odvezeno na skládku. Další úpravy tohoto odstaveného vodojemu nejsou v rámci této stavby řešeny. Úpravy stávajícího vodojemu, nad kterým bude postavena rozhledna a vodojem, bude využíván jako provozní místnost rozhledny jsou je součástí samostatné stavby
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 1 800 000,00 Kč
Druh ZŘ Otevřené řízení
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku 7302010015498
Hlavní místo plnění ČESKÁ REPUBLIKA
Předmět CPV
  • Stavební montážní práce
Datum ukončení příjmu nabídek 03.06.2013 12:00:00
URL detailu veřejné zakázky http://www.isvzus.cz/cs/Form/Display/406498?style=white-space%3Apre%3Bheight%3A60px
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Obec Žernovník
IČO 00637289
Adresa
Žernovník 2
67921 Černá Hora
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 215500

Nahoru