Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Revitalizace kolonády, haly Vincentka a...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 04.06.2018  
Datum zahájení zadávacího řízení 01.06.2018
Označení verze Aktuální  (10.08.2018 20:10:48)
Systémové číslo P18V00004524
Stav zakázka byla zadána (Plnění smlouvy)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Revitalizace kolonády, haly Vincentka a navazujících objektů v Luhačovicích nominovaných na zápis do UNESCO
Druh Stavební práce
Popis Předmětem veřejné zakázky je provedení revitalizace Velké a Malé kolonády, haly Vincentka a navazujících objektů v obci Luhačovice.
Jedná se o unikátní stavební komplex, který je kulturní památkou zapsanou v seznamu nemovitých kulturních památek, číslo rejstříku 101626, identifikátor záznamu (IdReg) 26911293. Objekt haly Vincentka a na ni navazující Velká a Malá kolonáda jsou dílem brněnského architekta Oskara Pořísky a je ukázkou tzv. organického funkcionalismu. Koncept vychází z urbanistických studií 40. let 20. století, jeho cílem je uzavření náměstí a vytvoření pandánu výrazných monumentálních soliterních staveb na náměstí – Jurkovičova domu, Společenského domu a objektu Smetana. Umístění kolonády dodává prostoru vyváženost, vzniklo nenásilné propojení monumentalizující a organické koncepce lázní z předchozích let, je zde vhodně zvolené měřítko budov. Kolonáda je dalším stavebním objektem, který dotvořil prostor založený Jurkovičem a respektuje i dominantní Jurkovičův dům, jemuž dává svým elegantním prohnutím vyniknout. Stavba zároveň reaguje na dané přírodní podmínky – koresponduje s úpatím vrchu Velká kamenná, perforace kolonády propojuje navazující lesopark s prostorem náměstí. Stavby jsou součástí vnitřního lázeňského území „A“, Městské památkové zóny Luhačovice a ochranného pásma léčivých zdrojů Luhačovice stupně II A.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH nezveřejněna
Druh ZŘ Otevřené řízení
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku Z2018-018184
Hlavní místo plnění ČESKÁ REPUBLIKA
Předmět CPV
  • Stavební práce
Datum ukončení příjmu nabídek 04.07.2018 13:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva Revitalizace kolonády, haly Vincentka a navazujících objektů v Luhačovicích nominovaných na zápis do UNESCO
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Lázeňská kolonáda Luhačovice, o.p.s.
IČO 29188172
Adresa
Lázeňské náměstí 436
76326 Luhačovice
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ Z2016-003393

Nahoru