Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Rekonstrukce žst Olomouc

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 29.06.2012  
Datum zahájení zadávacího řízení 29.06.2012
Označení verze Aktuální  (21.08.2013 13:29:06)
Systémové číslo P12V00001171
Stav zakázka byla zadána (Plnění smlouvy)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Rekonstrukce žst Olomouc
Druh Stavební práce
Popis V žst. Olomouc dojde ke komplexní rekonstrukci hlavních a předjízdných kolejí, včetně vybudování nové peronizace stanice. Budou vybudována nová ostrovní nástupiště s mimoúrovňovým přístupem, bude demontováno stávající zastřešení nástupišť a bude vybudováno zastřešení nové a stávající podchod bude rekonstruován.Významnou částí stavby je modernizace mostů a propustků, které se nacházejí v daném rozsahu stavby. Součástí stavby je nový silniční nadjezd, propust a kabelový most.Novým staničním zabezpečovacím zařízením budou nově zabezpečeny všechny vlakové cesty do všech traťových směrů. Traťové úseky budou vybaveny traťovým zabezpečovacím zařízením. Ve stanicích budou vybudovány nové elektrické rozvody, napájení a osvětlení. Do stavby je rovněž zahrnuta modernizace trakčního vedení v celém dotčeném úseku. Dále bude modernizováno sdělovací zařízení včetně zřízení nových integrovaných telekomunikačních zařízení, bude instalován nový barevný kamerový systém pro usnadnění řízení vlakové dopravy a rozšířen a doplněn bude i informační systém pro cestující. Informační zařízení bude propojeno s graficko-technologickou nadstavbou dálkového ovládání zabezpečovacího zařízení. Rovněž bude vybudován nový automatizovaný systém dispečerské řídící techniky.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 2 521 334 000,00 Kč
Druh ZŘ Ostatní zadávací řízení dle zákona č.137/2006 Sb.
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku 222750
Hlavní místo plnění Olomoucký kraj
Předmět CPV
  • Výstavba železnic
Lhůta pro podání žádostí o účast
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Správa železniční dopravní cesty, státní organizace
IČO 70994234
Adresa
Dlážděná 1003
11000 Praha 1, Nové Město
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 60053451

Nahoru